Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlott az első igazolt...

Hogyan zajlott az első igazoltatásotok?

Figyelt kérdés
mikor történt / mennyire váratlan helyzetben / ciki dolgok, baklövések / izgulás stb. :)
2010. júl. 30. 23:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kiemelten, hátha tud még valaki hasonló, vicces / érdekes sztorival szolgálni :)
2010. aug. 3. 00:16
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Életem első igazoltatása úgy zajlott hogy a barátom ott ült melletem, rendőr leállít, félreálltam, pont letekertem az ablakot, mondja a rendőr hogy közóti ellenörzés, erre barátom kapott egy sms-t. Eddig nem is lenne probléma, csak a barátom sms hangja az volt hogy: SÜN

Hát a rendőrt nagyon elkapta a röhögés. Csak annyit mondott hogy változtassa meg a hangot mert van egy pár rendőr aki erre alergiás lenne.

2010. aug. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Épp jöttünk vissza Tihanyból. 3an voltunk. Én vezettem + 2-en hátul. Balatonfürednél volt ellenőrzés azt megúsztam. Várpalotán viszont mindenkit megállítottak aki arra járt. Hátul már aludtak mert kb hajnali 1 óra volt már. Mikor megláttam a rendőröket kiabáltam hátra hogy sün! sün! :D .. Mikor feleszméltek mondtam nekik hogy kössék be magukat. Félreállítottak. Szerencsére 2 rendőrnéni jött oda. :D Jogosítvány, személyi, forgalmi. Odaadtam nekik megnézték őket, kivette a tokból a jogsimat és a forgalmit is. De visszarakni már egyiket sem tudta. Ott szenvedett vele. Aztán mondtam neki hogy hagyja csak majd én visszateszem. :D Elköszöntünk és ennyi volt. :)
2010. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

SÜN :D

Az utolsó is vicces :D

2010. aug. 3. 13:04
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem is lemeszltek első nap, amikor köröztem egyet a frissen vett kcsoival. Rendőr szokásosan megállít ( lassan nyugdíjas forma) és kéri papírokat. Nézi a kocsit is egy folytába, én meg odaszóltam neki, hogy valami probléma van? Erre a másik aki a fényszórókat nézegette mondja, hogy az a baj, hogy nem a miénk. Gondoltam magamba, hogy fasza ezek beküldenek a Kpm.hez vagy valami. De jó arcok voltak. Mondta, hogy milyen szép autó meg hány ccm meg mennyi LE. A végén megkérdeztem, hogy beül egy körre? Megint viccesen mondta, hogy ááá fiam szolgálatban nem szabad, ilyenkor csak büntetek meg sört iszok... :)
2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
hát,én estefeelé a hévet vártam,pulóver volt rajtam,a kapucni a fejemen volt és a megálló végén ott álltam egyedül amikor csak a semmiből előtűnik 4-5 gyalogsün és jön a szokásos dolog; jóestétkéremaszemélyiigazolványát stb.Nos akkor még nem volt személyim,diákigazolványomat adtam oda,elfogadták.aztán nemtommér' ki kellett pakolnom a zsebeimet és átmotoztak.2 telefon volt nálam,mindkettő az enyém és ellenőrizték az IMEI (vagy miafene) számát,és az egyiknek a háttérképe meg az volt hogy F**** THE POLICE!Amikor ezt meglátta mindenkinek elvörösödött a feje nekem a félelemtől a sünöknek meg az idegtől de csak bemondták az adataimat aztán viszontlátásra :D
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
LOL XD
2012. febr. 5. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!