Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlott az első igazolt...

Hogyan zajlott az első igazoltatásotok?

Figyelt kérdés
mikor történt / mennyire váratlan helyzetben / ciki dolgok, baklövések / izgulás stb. :)
2010. júl. 30. 23:25
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
69%
Én nagyon élveztem, mert a rendőrnő látványa szexuálisan felizgatott.
2010. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
smkp motorral áltlam kanyarodósávban. mögém civil autó beállt, zsaru kipattan "állítsa le a motort" (poén az volt hogy szervízbe készültem mert nehezen indul ;) imádtam ekkor a "drága sünt") leálíltottam, elkérte papírokat, kérdezte hogy 50es-e.. nem akarta elhinni mert nagyobb testű gép, kérte hogy indítsam el.. ott szenvedtem a berúgással egy darabig. hangra is 125ös a gép pedig tényleg gyári, szóval kekecekdett még egy darabig, de aztán hagyott és mondta hogy további jó utat. ennyi :) (közben vagy 5 zöldet kihagytunk miatta és jó kis dugó lett)
2010. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég viccesen. Pont a család öregebbik kocsijával mentem, amikor megállítottak. A kocsi előtte 2 nappal volt műszaki vizsgán, de mivel betelt a forgalmiban a matricák helye, így új forgalmit kellett csináltatni. Viszont az okmányirodában csak 2 héttel későbbre volt időpontunk. Kiadtam a rengeteg papírt, amit a vizsgán kaptunk, valamint az igazolást, hogy van már időpontunk az okmányirodába. Hátramentek, legalább 5 percig nézegették a papírokat és rendszámot, vakargatták a fejüket, végül visszaadtak mindent és elköszöntek. Ez kb. 8 éve volt (2 éves volt a jogsim akkor).
2010. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

- jó napot kívánok! gépjárműellenőrzés, kérem a forgalmit, jogosítványt személyit.

- tessék.

- köszönöm. (megnézi, bólint)

- további jó utat kívánok. viszontlátásra.

- viszontlátásra.

2010. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem mikor megjött a jogsim az első utamon bele is futottam egy igazoltatásba :) még ott szerencsétlenkedtem, izgultam magától a vezetéstől is nem hogy a rendőrök miatt.

nézték hogy jó friss jogsi és mondták hogy csak mindent úgy mint mikor vizsgáztam :)

aztán ugyan ott mikor visszafelé mentünk is meg akartak állítani de látták hogy ismét én vagyok és csak mosolyogtak és intettek hogy mehetek tovább.

hozzá tenném hogy a mellettem ülőnek nem volt bekötve az öv de nem érdekelte őket

2010. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Viccesek :D
2010. júl. 31. 01:46
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is friss jogsival volt az első közúti ellenőrzésem.

A rendőr nézi a jogsimat és azt mondja: "Ezen még fog a tinta". Mondom "Tessék???" Aztán csak később vettem a lapot, h mire is akart utalni, annyira izgultam. Vigyorgott és továbbengedett. Azóta se értem a rendőrök humorát, pedig nemkétszer állítottak már meg.

2010. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

01:20 vok

ők a rendőr vicceket nem értik, mi pedig az övékét :)

amúgy volt 1 éves a jogsim de azóta nem állítottak meg csak épp aznap mikor megkaptam a jogsit :)) de nem is hiáynyoznak, még ha minden rendben van is izgulok/izgulnék..

2010. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
pontosítok: most volt 1 éves a jogsim :)
2010. júl. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

mi ez a lélekvesztő amin itt akar haladni?

...öööö motor, feleltem

eeez? Miért rontja a városlevegőjét ilyen fáraók korabeli borzadmánnyal?

ez segédmotor...Simson :) vigyorogtam

Jah látom nem mai darab és mi az a pórszívócső a kipufogó helyén?!

az százados úr nem porszívócső hanem bergmancső és éppen szállítom.

Ahhha! Milyen méretű csomagot lehet segédmotoron szállítani?!!!

hát kérem....milyent is? OO

Én kérdeztem!! És akkor hol a kipufogó?!

az előbb még meg volt...aszem.

mert nem vette észre hogy ekkora hangja lett hirtelen igaz?

nah...pikkelyes a hátam motoros?!

nem látok rajta pitykéket, de ott balra a váll lap mellett mintha tollakat látnék...ne tessék megbüntetni!

tollakat...na ember most helyszínen elmond egy normális viccet, vagy lecsukatom!

Őőő...moricka...

elég ,húzzon innen de tolja ezt az atomcsapást!

kb. így volt..nem biztos.. :)

2010. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!