Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlott az első igazolt...

Hogyan zajlott az első igazoltatásotok?

Figyelt kérdés
mikor történt / mennyire váratlan helyzetben / ciki dolgok, baklövések / izgulás stb. :)
2010. júl. 30. 23:25
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Első megvásárolt kocsimmal hajtunk kifelé a piacról. Rendőr a jobb oldalon, megállít. Rögtön kéri a kötelező tartozékokat, mint pl háromszög, eü csomag. Mondom neki, nincs, most akarom a 25 méterre levő kúton megvenni. Aszongya: de ha addig történik valami, akkor mit csinál?

Megbüntetett 5000-re ez volt 1996-ban.

Arra voltak ráállva, ez egy nagy szemétség volt részükről...

2010. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
na igen, amikor sajnos ki van nekik adva h egy szolgálat alatt mennyi büntetést kell kiosztani és hány feljelentést kell tenniük, akkro ez elég szomorú, mert soha nem lehet tudni kibe miért akarnak belekötni, akkkor is, ha egyébként nem tennék, meg nincs ia nagyon miért, na de olyan autó nincs amibe akármilyen szempontból ne lehetne belekötni ...
2010. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
épp diszkóba tartottunk 6on és lerobbant a kocsim,kettő amelyik jobban értette magát odaálltak megbuherálni mi meg ott lezengtünk 4 én a kocsi korul...egyszer csak megjelennek a rendőrök...elkérik a pappírokat h lejegyezek az adatainkat...egyszer csak megkérdi egyik h ti hányan is ültök ebben a kocsiban...mondom 5 :-" azt mondja számold csak meg még egyszer ;)) jha mondom 6 :"> megszívathatott volna h utánunk jön és megbüntet de fiatal volt és elnézte :D
2010. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

minket azt hiszem h csütörtökön állítottak meg:D

van egy kis teherautónk(3150kg-t vihet)

kimentünk egy kisebb faluba egy erdőre tőlünk 10km-re

megrakodtunk jövünk vissza,domb után kanyar,szépen lassan jövünk..

rendőr ránéz az autóra,semmi...még egyszer oda néz...áll ki h álljunk meg

megállunk minden...közúti ellenőrzés...

apum adja a papírokat..nézi:össztömeg:5980kg...

nézi az rakományt(4köb akác méterfa)

húzza a fejét h ez túlsúlyos...

elkezd számolni h alapsúly az 29xx kg...akkor ez most mennyi...:D

apám segít neki:ez ugye 4köb..akác az 800kg/köb...az 3200kg..raksúly 3150kg...:D

húzza még inkább a fejét minden...aztán mondta h jólvan:D

csak,annyit tegyünk meg h két spanifer-rel kössük le ne h legyen vmi baj...gyorsan kiszálltunk lekötöttük..aztán mehettünk tovább:D

de,a bu*zik pont a domb kellős közepén álltak meg...így apám kicsit aggódott h indulunk el:D(80lovas..szal izgi)

de,nem volt semmi gáz...:DD

2010. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

hát én megkülönböztető jelzést használtam :D 10 e fT:D -üdvözlöm kolléga. :D

van rá engedélye vagy csak hobbiból?

:D

2010. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szakadtam a röhögéstől! :D Vicces történetek!


Nekem sajna nem volt ilyen vicces, mivel az első igazoltatásomkor valszeg valamit kerestek a rendőrök aznap este, mivel mikor leintettek 2 rendőr + 1 kommandós cuccba öltözött figura világított zseblámpával az autóba. Mindvégig ültem, de még a seggem alá is bevilágítottak, aztán felnyittatták a csomagtartót, de végül "Jó utat!" végszóval elengedtek. (persze előtte elkérték a személyit+jogsit+forgalmit)

Had ne mondjam, hogy mennyire paráztam :)

2010. aug. 1. 01:08
 17/27 anonim ***** válasza:
Legény voltam.Dugtam a haverom csaját, mert a csávó katona volt.Egyszer, kitalálta a lány, hogy ő még sosem vezetett autót, had vezesse a piros Zsigulát!Nem akartam, mert az volt a mindenem.De addig szekált, ok. cseréljünk helyet!Mondom mit kell csinálni.Haladunk 80-nal, aztán a sötétbe látom ám egy Golf rendőrautó áll a kereszteződésben a rendőr meg kőröz a zseblámpájával!Na basszus!Átadtam olyan személynek a vezetést, akinek nincs jogsija.Kiabáltam a csajjal nyomd neki vazze!Nem állunk meg, mert akkor nagyon rábaszok!Szegény alig látott a könnyeitől, meg mentünk a sötétben 120 kilométeres sebességgel, ami azért első alkalommal tré lehetett, főleg sötétben, nyakunkban a zsarukkal...Persze jöttek egyre közelebb...Akkor előálltam a megoldással!Padlófék és ha megálltunk cserélünk.Megelőztek és bele a fékbe...A csaj ahogy futott elcsúszott a vizes fűben és belegurult az árokba, csupa retek volt:)))Én meg már be sem ültem, mert nagy soká megálltak és láttam két fényt himbálózva közeledni és kaptam egy maflást nekifutásból, kitekerték a kezemet és felnyomtak a csomagtartóra, közben letörtük a Mercedes jellegű teleszkópos króm antennát bal hátulról, amire két hónapot vártam...Ordibáltak, miért nem álltam meg a jelzésre!?!Mondtam, mert nincs biztosítás a járműnek.Erre elengedtek és lihegve nagyon leszúrtak, le is lőhettek volna bennünket, vagy össze -vissza törhettük volna magunkat ebben a kotlában!Igazuk volt!Azt mondták, nem érdekel kivel és hol dugok, de ha rendőrt látok, akkor abban a pillanatban álljak meg legközelebb, a kutya úr istenit!!!Azóta megállok.
2010. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Épen űltem fel a motora jogsi nélkűl :D VFélig felvetem a bukot meg áll meletem a rendőr. -

-FOrgalmit és jogositványt kérek.

-Há mondom az nincsen.

-Mekkora a motorkerékpár?

-50-es

-Ez nem 50-es

-Hát kicsit fel van furva

-Menyi az a kicsit?

-350ccm

-Na jól van gyerekem vagy felűlsz ara a motora és ku*va gyorsan elmész vagy még itt osztod a hűlyeségeidet és beviszűnk.

-Viszlát biztos úrak.

2010. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ennyit a rendőrökről amúgy meg (N)

és csoda hogy sok a baleset...senki nem örül a büntetésnek de ha jogos akkor mindenki megérdemli már pedig csak úgy nem büntetnek meg senkit ok nélkül

2010. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ezen a legényes sztorin szakadtam a röhögéstől :D:D:D

Ilyet bázze' :D

2010. aug. 1. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!