Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki bömbölteti az autójában a...

Aki bömbölteti az autójában a zenét, miért teszi?

Figyelt kérdés

Annyi autóst látok, főleg nyáron szokás. Megy a kocsival mindkét ablak lent, és maxon megy a zene. Annyira nagy basszus van a kocsiba, hogy nem hallani a zenét, csak: Bum...bum...bum. Ez megy. És olyan hangosan, hogy 6 utcával lejebbről hallom(csendes környék), hogy jön a szomszéd haza. Egyszer láttam, hogy annyira hangosan nyomatta városban a gyerek a zenét, hogy a mentőt csak akkor vette észre, mikor mögötte szirénázott a mentős 5 méterre. Engem különösebben nem zavar, csak mikor állok a pirosnál, és mellémáll a gyerek, és nem hallom a saját szavam/zeném, mert bömbölteti a kocsijába lehúzott ablaknál...

Az ilyeneknek mi ebben az élvezet? Most ezek az emberek félig süketek, vagy feltűnési viszketegségük van, hogy mindenkii észre vegye őket, vagy szimplán bunkók?


2010. júl. 29. 15:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Nekem ha lesz kocsim akkor abban zene nem fog bömbölni. Hülyeség a hifi az autóba. Inkább egy jó sportkipufogó, ablakot lesötétíteni, hátsó szárny rá, valami jó alufelni és már kész is a jó verda. :)"


PONT HOGY A B*ZI TUNING KIPUFOGÓ AZ AMI ROSSZABB MINT A HANGOS ZENE. MEGY A KOCSI 50EL, DE A KIPUFOGÓJA MIATT OLYAN HANGJA VAN MINT 20 FORMA 1ESNEK

2010. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Nehogy már más mondja meg nekem, hogy hallgassak zenét, ezt komolyan gondoltad?"

Nehogy már te mond meg nekem, hogy mit hallgassak mikor megyek a kocsimmal.

2010. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22%

17:48!!! Úgyse hallod végig , hogy mit hallgat a másik. Max pár másodpercig. Aki halkan hallgatja vagy visszahúzódó vagy nő vagy öreg. ( ha egyik sem akkor nincs hangszóró a kocsidban.) Én ha motorra ülök és a fülemben van az mp3 akkor képes vagyok meglátni a megkülönböztető jelzést használó gépjárművet. Jéééé mire képes a visszapillantó.

ÚGYVAN VOLMAX!!!!

iq-ról még annyit , hogy rendőrtisztibe járok...

2010. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Aki halkan hallgatja vagy visszahúzódó vagy nő vagy öreg."

15:55 vagyok, és NŐ! (29 éves)

2010. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi. TISZTELET A KIVÉTEL. (Ez olyan mint a nő motoros...kevés..de ha akad szexiiiiiiiiiiii.)
2010. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16:56os versenyzőként én is erősítem a szabályt.:) 33N
2010. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Nehogy már te mond meg nekem, hogy mit hallgassak mikor megyek a kocsimmal."


:D

Már annyira nevetséges, hogy hihetetlen. Kérlek idézd azt is, amikor megmondtam mit hallgass! Kíváncsi vagyok mostmár A:D:ASD:ASD:AS:DAS:

2010. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok, költöttem is rendesen a kocsiban a hifire,és én is azoknak a táborát erősítem akik hangosan hallgatják. Jó azért nem 3 utcányira lehet hallani de lehet. Én is késztetést érzek rá hogyha jó zene megy azt felhangosítom. Viszont városban nem annyira szoktam. pont hogy halljam mi a szitu az utakon,valahogy zavarna ha nem hallanám a közlekedés zaját is. Inkább városon kívül hangoskodom :)

A sportkipufogós témára: nekem is van,régen hangosabb volt de lecseréltettem. Mi a jó abban ha hallják mások is mikor váltok sebességet. Most egy szolid hangú rendszer van fenn,bőven elég. Egyébként mindenki egyszer kinő belőle hogy zene üvöltetés, sportkipufogó. Mellesleg az még nagyon zavar ha valaki csak egy sportvéget tesz az autójára nem költ a komplett sportrendszerre. Hallani a külömbséget. Az meg kimondottan a kedvencem mikor valaki az ócska hangcuccot üvölteti. Az oktatóm volt ilyen. Akkor szemetet ami a kocsijába volt berakva ..és még hifinek nevezte. Azt azért hozzáteszem sokat zenélek gyerekkoromtól és nagyon jó hallásom van ezen a téren

2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Már annyira nevetséges, hogy hihetetlen. Kérlek idézd azt is, amikor megmondtam mit hallgass! Kíváncsi vagyok mostmár A:D:ASD:ASD:AS:DAS:"

Amikor te hangosan hallgatod, akkor szerinted én nem hallom? És akarom én hallgatni? Vagyis ekkor te mondod meg, hogy én mit hallgatok. -.-

És nem vagyok se nő, se öreg, se visszahúzódó, és van rádió a kocsimba. Mégsem veszem fel maxra. Mert nem vagyok olyan balfäsz mint te.

2010. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Kedves rendőrtisztis: nem arról van szó, hogy a zene miatt nem lát, hanem, hogy nem hall. Láthatsz előre, tükörből hátra, de egy kereszteződésnél az oldalról érkező nínót hallani kellene, nem látni. IQ bajnokként bődületes ostobaságot írtál. Csak LOGIKUSAN át kellett volna gondolnod, mi a különbség a között, hogy csak a zenét hallod, semmi mást (főleg fülessel) vagy bekötött szemmel vezetsz, akárhány visszapillantóval a járgányodon.
2010. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!