Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki bömbölteti az autójában a...

Aki bömbölteti az autójában a zenét, miért teszi?

Figyelt kérdés

Annyi autóst látok, főleg nyáron szokás. Megy a kocsival mindkét ablak lent, és maxon megy a zene. Annyira nagy basszus van a kocsiba, hogy nem hallani a zenét, csak: Bum...bum...bum. Ez megy. És olyan hangosan, hogy 6 utcával lejebbről hallom(csendes környék), hogy jön a szomszéd haza. Egyszer láttam, hogy annyira hangosan nyomatta városban a gyerek a zenét, hogy a mentőt csak akkor vette észre, mikor mögötte szirénázott a mentős 5 méterre. Engem különösebben nem zavar, csak mikor állok a pirosnál, és mellémáll a gyerek, és nem hallom a saját szavam/zeném, mert bömbölteti a kocsijába lehúzott ablaknál...

Az ilyeneknek mi ebben az élvezet? Most ezek az emberek félig süketek, vagy feltűnési viszketegségük van, hogy mindenkii észre vegye őket, vagy szimplán bunkók?


2010. júl. 29. 15:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak élvezik a hangos zenét, és nem törődnek másokkal.
2010. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a válasz is-is. Hogy mit élveznek benne, nem tudom. Azt csodálom, hogy még egyáltalán hallanak. De felfújt hólyagok, akiknek villogni kell a csúcstechnológiával. Úgyhogy feltűnési viszketegség nagy adag bunkósággal párosulva.
2010. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Mert nem elég hosszú a ... HITELKÁRTYÁJUK! :)
2010. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Van erre valamilyen törvény, hogy mittómén hány decibelt meghalad, és károsítja környezete hallását?

Mondjuk nemh iszem, hogy majd a rendőrök kiülnek mérni a zajszintet...

2010. júl. 29. 15:37
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Hát, mert az zsííííííííííííír!!! :-)))))))))))))
2010. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Én is mindig hangosan hallgatom bár egyáltalán nem ilyen zenét, sőt, többnyire Rádió1-et hallgatok. Nem tudom miért, ha valami jó számot hallok késztetést érzek rá:) Próbáld ki te is hogy a kedvenc számod megy, és hangosítsd fel teljesen, meglátod milyen jó érzés
2010. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Olyan, mint amikor érzed, hogy vásárolnod kell (ha nő vagy), vagy meg kell innod egy vagy sok üveg hideg sört a haverokkal, (ha férfi vagy). Egyszerűen azért mert boldog vagy, azért mert épp elvesztetted a párod, a munkád. Olyan mint a dohányzás. Mindenre gyógyszer. És nem feltünni akarok, vagy nem tudnám mire költeni a pénzt. Én hónapok alatt gyűjtöttem össze rá a zsetont.
2010. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy szerintem gusztustalan, pofátlan dolog amikor valaki letekert ablakkal bömbölteti a zenét. És szoktam én is hangosan hallgatni, de csak annyira, hogy ne hallják körülöttem.
2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Van egy remek élményem az ilyen zenehallgatással kapcsolatban. Egyszer épp kanyarodtam egy lámpás kereszteződésnél balra (nem kellett senkinek sem elsőbbséget adni), a kereszteződésbe épp akkor értem be, meghallottam a mentőt, és satufék nélkül megálltam, hogy elengedjem. Egyszer csak egy nagy puffanás, a mögöttem lévő belém jött. Már messziről hallatszik a zene a kocsijából, nem hallotta a mentőt, azt hitte nem állok meg, lazán nekem jött. Mert ő rohadt menő. Mondanom sem kell, hogy eleinte neki állt följebb, aztán csak belátta, hogy mekkora marha.
2010. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Mert balf@szok. A motor hangja sokkal jobb!
2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!