Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki bömbölteti az autójában a...

Aki bömbölteti az autójában a zenét, miért teszi?

Figyelt kérdés

Annyi autóst látok, főleg nyáron szokás. Megy a kocsival mindkét ablak lent, és maxon megy a zene. Annyira nagy basszus van a kocsiba, hogy nem hallani a zenét, csak: Bum...bum...bum. Ez megy. És olyan hangosan, hogy 6 utcával lejebbről hallom(csendes környék), hogy jön a szomszéd haza. Egyszer láttam, hogy annyira hangosan nyomatta városban a gyerek a zenét, hogy a mentőt csak akkor vette észre, mikor mögötte szirénázott a mentős 5 méterre. Engem különösebben nem zavar, csak mikor állok a pirosnál, és mellémáll a gyerek, és nem hallom a saját szavam/zeném, mert bömbölteti a kocsijába lehúzott ablaknál...

Az ilyeneknek mi ebben az élvezet? Most ezek az emberek félig süketek, vagy feltűnési viszketegségük van, hogy mindenkii észre vegye őket, vagy szimplán bunkók?


2010. júl. 29. 15:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
mert nem akarja hallani, ahogy csörög- zörög a verda
2010. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
4%

Fel akarják hívni magukra a figyelmet, amit szerintem elég hülye módon csinálnak. Ha már a kocsival nem tudják akkor a hangos zenével próbálják.

Nekem ha lesz kocsim akkor abban zene nem fog bömbölni. Hülyeség a hifi az autóba. Inkább egy jó sportkipufogó, ablakot lesötétíteni, hátsó szárny rá, valami jó alufelni és már kész is a jó verda. :)

2010. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Amúgy elolvastam amit írtál és tényleg csak BUMM BUMM. Mert zenei ízlés sincs, ráadásul a slussz poén, hogy gyakran mulatós zenét raknak be :) Amúgy ha lenne vagy 300 000 forintom hülyeségre akkor csináltatnék magamnak valami tényleg kur.vahangos rendszert, és amikor meghallom, hogy bárki hallgatja a zenét mellettem ablakokat le, maxra felveszem és:

http://www.youtube.com/watch?v=mt4Sj1vmFiA

2010. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
feltűnési viszketegség, azt hiszik hogy ezzel ők hűűű de menő csávók. meg ha összeszámolod a kocsiban ülők intelligenciahányadosát szerintem nem éri el összesen a 80-at :)
2010. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Én azért, hogy ne aludjak el vezetés közben.
2010. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
21%
Azért teszem, mert szarok mások véleményére. Ha már arra költöttem, hogy legyen 1 jó mélynyomó a csomagtartómban, és legyen 1 szép és erős hangzás, akkor ne érdekeljen már hogyan hallgatom azt ami az enyém! Az ablakra pedig 1 magyarázat van, kurv*meleg van és mivel nincs légkondim így könnyebben jutok levegőhöz és kész. Zenét hallgatni halkan amúgy sem lehet, és úgy semmi értelme, hogy nem hallom csak szóljon. Ennyi a véleményem erről a témáról. VOL+
2010. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
Akkor én meg beverem a szélvédőd, és szarok mások véleményére.
2010. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Mivan, birkózósz*rt ettél? Nehogy már más mondja meg nekem, hogy hallgassak zenét, ezt komolyan gondoltad? Vedd fel te is, senki nem tiltotta meg, vagy ha nem akarod a te döntésed, nem is értem miért zavar ez másokat.
2010. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
9%
Nagyok klasszul fogalmazta meg a 15:55ös!:) Legalább kétféle zenebömböltető van, egyiknek van pénze cuccra, másiknak nem. Utóbbihoz tartozom, nekem nincs tuning cuccom, a többit lelkesedéssel pótolom, ordítva énekelek, ütöm a kormányt, táncolok az autóval, a ritmust klasszul kezelem a fékkel. Egy jó időben kapott zene megérint, kikapcsol, elhiszed, hogy bármire képes vagy!:) Nyilván lehet ezt is idegesítően csinálni, arany középút és nincs baj!;)
2010. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

A rendszer/módszerváltás előtt volt szabály, hogy max. hány decibel lehet a hangerő. Ez vonatkozott a kipufogókra, és az akkori autórádiókra, magnókra. Pont azért, hogy a közlekedés zaját ne nyomja el, például a szirénát, a villamos csengetését. Éppen tegnap láttam egy aranyos esetet az 1-es villamosról. Valamilyen huncut okból (nem volt dugó) egy cabrió keresztben állt a villamos előtt. Tudott volna előre menni, hátra tolatni, hogy elmenjen a villamos, de a csóka meg sem hallotta a villamos csengetését, ritmusra rázta a fejét, dübörgött a tuc-tuc. Megállt a villamos, álltunk, vártunk, majd kiszállt a vezető, és csak akkor kapott észbe, hogy útban van. Na, az ilyen helyzetek ellen volt anno a szabály.

És ez csak 1 példa a sok közül.

2010. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!