Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Becsületesnepperről mi a...

Becsületesnepperről mi a véleményed? Csak nyersen, őszintén. : )

Figyelt kérdés

#Hybybsgs
2020. ápr. 18. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van benne egy nagy adag önbizalom, azt én is megerősítem (7es voltam).
2020. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
62%
Neppernek nepper, de hogy becsületes - e... Nem tudom. Vettünk tőle autót, Németországból behozott Honda. Elvileg nagyon korrektek, a gyakorlatban néhány dolgot "elfelejtettek" elmondani az autóról, pár általuk nyilvánvalóan ismert hibáját nem mondták el. Később amikor ezt jeleztük, egyből fenyegető és lekezelő volt a hangnem. Az ügyintézőnk arrogáns volt, attól a ponttól, hogy átadtuk az autó árát, kifejezetten bunkó volt. Az autó motorteréből az olajcserék dátumát jelző címkék gondosan eltávolítva, csak a címkéket tartó drótok maradtak. Az autó sokat állt mielőtt mi megvettük, ez később kiderült, nyilván ezt is tudták, csak elfelejtették mondani. Attól, hogy mi csak használjuk az autót és nem vagyunk belebuzulva a témába, nem ez teszi ki minden időnket, még nem kell sem lenézni sem hülyének tartani minket. Ő sem ért az én szakmámhoz, de ettől még nem tartom hülyének. Fizetni csak kp. - ben lehet, ez sem emeli a kereskedés fényét... Többet nem veszünk nála autót, nem volt egy jó élmény. Marketing ide vagy oda, Ő is csak egy autókereskedő, se több, se kevesebb.... Aki autót akar venni inkább vegyen ismerőstől, megbízható magánszemélytől vagy olyan márkakereskedésben, ahol az általuk korábban újként eladott autókat árulják használtan, és biztosan ismerik az előéletét. Az ilyen ócska használtautó kereskedéseket meg kerülje el jó messziről...
2022. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!