Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Becsületesnepperről mi a...

Becsületesnepperről mi a véleményed? Csak nyersen, őszintén. : )

Figyelt kérdés

#Hybybsgs
2020. ápr. 18. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én birom a csávót, jól dumál .
2020. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
Nem vásároltam még tőle autót, de szerintem korrekt. A totálkáros műsorokban is szerepel, nem hiszem hogy nekibérdeke lenne átverni bárkit.
2020. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ő nagyon nem a milla alatti átbszós, árkategóriájú autókat árulja. Ehez nyilván hozzá is ad, hogy közsszereplő, már nem is engedheté meg magának azt a fajta nepperkedést. De szerintem nem is akarja. Emberileg is kedvelem. Nyilván a legtöbb nepper nagyon nem ilyen mint ő.
2020. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Korrekt, de szigorú. AZ idő drága, vevőre van, nem hülyére. Pontosan fel tudja mérni, ki a vevő, és ki akar csak nyálcsorgatni, potya próbautakat menni.

Volt szerencsénk hozzá személyesen, végül azért nem tőle vettünk autót, mert valaki elvitte előlünk. Mondtuk hogy még gondolkodunk, de ha valaki hozz a a pénzt érte, vigye nyugodtan. Hozta, és vitte...

2020. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Igazi nepper. Eladja magát, hogy ő milyen tökéletes, stb, stb. Az ő autói mind szuper, szart nem vesz, ilyesmi. Az egyik legprofibb marketinges az országban, olyan szintű reklámot csinált magának gyakorlatilag ingyen, ami másnak sokmilliós ráfordítással sem sikerült. Összebarátkozott a totalcarosokkal, akik több mint 10 éve nyomatják ezerrel a neppert, ingyen reklámmal. Utána Pistán keresztül a speedzone is reklámozza ingyen, aztán ráharapott az új trendre, a youtube-ra is. Ja, és profi újságírói szinten tud írni, sok írása van a totalcaron.

Mindezek negatív véleménynek tűnhetnek, de nem az. Nagyon bírom, rendkivül szórakoztató. Minden írását olvastam, minden égésteret, amiben szerepelt meghallgattam, minden videóját láttam. Brutál jól csinálja, akármibe kezd. És valószinüleg tényleg jó autókat árulhat, csak gondolom drágán. Profi a csávó mindenesetre, a jég hátán is gazdag lenne szerintem.

2020. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:
28%

Nem láttam az összes videóját, egyáltalán nem érdekel hogy milyen a német beszerző körútja, viszont azok alapján amik érdekelnek és megnéztem, korrektnek, egyenesnek tűnik. Van véleménye amit nem rejteget, sok dologban felnyitja a nézői szemét, viszont meg van győződve arról hogy amit mond az úgy van, tévedhetetlen, hlye aki máshogy gondolja.


Eleinte nem volt szimpatikus de érdekes témákról beszél (még ha nem is túl összeszedetten) és ahogy fokozatosan el tudtam engedni hogy samuval erőszakolja le a torkomon a véleményét, úgy kezdtem megkedvelni mint videóst.

2020. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem érdekel hogy milyen a német beszerző körútja"

Pedig azok a legjobbak, szerintem te is élveznéd.

2020. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:

#7

Belenéztem korábban hogy van-e valami izgalmas bennük, de nem fogott meg egyáltalán. Utazgat, autókat nézeget, megveszi őket.

2020. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Csak azért mert minden mondatához, amiben a véleményét mondja el valamiről, nem fűzi oda egyenként, hogy “SZERINTEM”, és határozott a saját véleményét illetően, még nem egyenlő azzal, hogy mindenki mást hülyének néz, akinek más a véleménye és/vagy rád akarja erőszakolni a sajátját. Legalábbis én így látom.
2020. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:
48%

#9

Nekem így jött le, így éreztem néhány videónál.

2020. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!