Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók jelzik a fogyaszt...

Milyen autók jelzik a fogyasztást?

Figyelt kérdés
Olyan autótípusokat kérnék amik jelzik a fogyasztást. (Dízeleket) Köszi
2010. júl. 25. 14:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
De egy átlag gyorsítás 20 liter alatt nem jön ki!
2010. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ami Neked kell, az az eco driving tanfolyam. Most már Mo-n is terjed. Ez 1-2 napos tanfolyam, amikor a kocsidra raknak egy olyan szerkentyűt, ami pont azt méri ami Neked kell (a mérőt nem tarthatod meg, csak a tanf. ideje alatt van fent). Szóval vezetsz úgy ahogy eddig, egy oktató jelenlétében. Majd elmondja hogy mikor mit kellett volna csinálni a gazdaságos vezetéshez. Utána megint vezetsz, de már ezen infok birtokában. A mérő mindent rögzít, és a végén kiértékelitek. Mivel a mérő a te kocsidra kerül, ha ugyanolyan módszerrel vezetsz, akkor valszeg ugyanannyit is fog enni az autód. járj utána hol vannak ilyen tanfolyamok. asszem a két napos kurzus ára olyan 30-50e körül van, viszont pár év alatt simán megtérül, mert akár 1-2 L. megtakarítást is el lehet érni.
2010. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!


Bár nem a kérdésedre válaszolok,meg nem valószínű hogy még aktuális, de én legalább nem sértegetlek.

Ne foglalkozz azokkal a válasz adókkal akik megalázni jönnek fel ide, ahelyett hogy segítenének.

Szerintem mindenki nagyon is jól tudja hogy te egy pillanatnyi ( digitális ) fogyasztásmérőre gondoltál,( és nem az üzemanyag szint jelzőre) csak beléd kötnek, mert lehet hogy munkanélküli, rosszindulatú, vagy az is lehet hogy csak részeg. Vagy az is lehet hogy nincs rendben a családi helyzete.

Most én is éppen egy ilyen autót keresek, mert egyszer volt nálam egy Volvo, asszem s40-es, és tök jó volt mindig látni hogy....

De Valószínű hogy azok a válaszadók akik negatív válaszokat adtak, azok még a Volvo gyárnál is okosabbak, és valszeg hülyének is nézik őket hogy ilyen extrát tesznek a kocsiba. De ha közben megtudtál ilyen kocsit, akkor megírnád nekem? Megköszönném.

2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!