Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók jelzik a fogyaszt...

Milyen autók jelzik a fogyasztást?

Figyelt kérdés
Olyan autótípusokat kérnék amik jelzik a fogyasztást. (Dízeleket) Köszi
2010. júl. 25. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

minden autó jelzi a fogyasztást. van egy kis mutató és egy skála a műszerfalon.


kellene csinálni egy alfórumot értelmetlen kérdéseknek és különösen buta kérdezőknek.

2010. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ott nem a fogyasztást jelzi hanem a tankban lévő gázolaj mennyiségét te szerencsétlen
2010. júl. 25. 14:23
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
a pillanatnyi fogyasztásra gondolsz? miért kell? mert elég sok autó van... :D
2010. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

megnézed hogy mennyi fogyott a tankból és hogy mennyit mutat a napi kilóméter számláló és kiszámolod belőle TE SZERENCSÉTLEN


te a pillanatnyi fogyasztást kijelző autókra voltál kíváncsi, ha már annyira nyomorék voltál, hogy nem bírtad normálisan feltenni a kérdést.


majdnem minden új autóban van, fedélzeti számítógépnek hívják, aminek van ilyen funkciója


első voltam

2010. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mert tudni akarom hogy az aktuális vezetési stílusom mennyibe kerül nekem, így segítene kialakítani egy gazdaságos vezetési stílust ha látom hogy hogy vezessek hogy lent maradjon a fogyi
2010. júl. 25. 14:29
 6/23 A kérdező kommentje:
Amiben van f. szgép ott nem biztos hogy van fogyasztás mutató. És képzeld más a pillanatnyi fogyasztás meg az átlag. Amiről te beszéltél az első kommentben azt nem fogyasztásmérőnek hívják hanem üzemanyagszintjelzőnek
2010. júl. 25. 14:30
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

talán ha értelmesen tetted volna fel a kérdést, akkor értelmes választ is kaptál volna rá..


pillanatnyi fogyasztást először a bmwk kezdtek mutatni, a fordulatszámmérő alatt volt és van is minden modellben egy kis mutató, ami a pillanatnyi fogyasztásodat mutatja, összevissza táncol ahogy gyorsítasz lassítasz. de ennek már vagy 30 éve hogy szinte minden modejjlük műszerfalára kiteszik ezt.


mercedes, audi, renault, ford, opel, toyota fedélzeti számítógépe mind rendelkezik ezzel a funkcióval. ezeket tudom felsorolni, ezekkel vagyok napi kapcsolatban.


mégis mi a retket vársz? soroljuk fel mind a 671 autómárkát egyesével, amiben a fedélzeti számítógépnek van ilyen funkciója? vedd már észre hogy baromságot kérdeztél ...

2010. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen éppenséggel azt várom, mert speciel a VW nem mutatja (legalábbis a 2000 környékiek)
2010. júl. 25. 14:50
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
és nem tudod kiszámolni hogy tankolsz 8 litert abba a szarba és mész vele 160 km-et akkor mennyit fogyasztott? nekem sípol ha elfogyott benzin. 8/1.6 -> 5liter. ha 8 litert tankolsz és 167 km ert mész: 8/1.67 -> 4,79 l
2010. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem kiszámolni akarom hogy mennyit fogyaszt hanem látni akarom hogy hogy vezessek az optimális fogyasztáshoz
2010. júl. 25. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!