Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nálatok a forgalmi vizsga,...

Nálatok a forgalmi vizsga, milyen hangulatba telt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a vizsgabiztossal beszélgetett vizsga alatt az oktató, vagy végig síri csend volt az autóba? És a végén volt olyan, hogy kiált mellettetek az oktató, (például szólt, hogy amúgy jobban vezettek csak most elizguljátok stb... ) vagy nem szólt az érdeketekben?
2020. márc. 10. 08:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 vizsgám volt. Az elsőn nagyon rendes vizsgabiztost fogtam ki, látta rajtam hogy nagyon félek és próbált megnyugtatni, hogy "ez nem vizsga, csak autókázás." A vizsgám alatt valami focimeccsről beszélgettek az oktatómmal, de csak 10 percig :( Megálltam a zöldnél, mert nem voltam benne biztos hogy melyik sáv lámpája vonatkozik rám. A végén az oktatóm inkább magát mentegette azzal, hogy ő még nem akart engem vizsgára küldeni, de a szülő kérte. Amúgy nem is szülő volt, hanem anyukám testvére aki tudta hogy még nem akarok vizsgázni és olyan helyzet elé állított, hogy akkor már nem tudtam mit tenni :(


Második vizsgám előtt az oktatóm bement megnézni hogy ki lesz a vizsgabiztos, nekem csak annyit mondott hogy alapvetően nincs vele gond. Utólag árulta el, hogy ő a legszigorúbb vizsgabiztos és mérges is volt amikor megtudta hogy pont ő lesz. Az oktatóm próbált vele beszélgetni minden féléről, de csak pár szóval válaszolt. Amúgy szerencsém volt, hogy egy baleset miatt csak lépésben lehetett haladni, így jobban volt időm átgondolni a dolgokat. Párhuzamos parkolásnál segített az oktatóm, úgy ahogy előre megbeszéltük és a vizsgabiztos nem vette észre. Amikor visszaértünk, azt mondta a vizsgabiztos hogy azért nem volt hibátlan, volt egy sávváltás ahol nem néztem körül. Miután kiszállt, megkérdeztem az oktatómat hogy hol volt ez a sávváltás, azt mondta sehol, ne foglalkozzak vele.

2020. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!