Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nálatok a forgalmi vizsga,...

Nálatok a forgalmi vizsga, milyen hangulatba telt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a vizsgabiztossal beszélgetett vizsga alatt az oktató, vagy végig síri csend volt az autóba? És a végén volt olyan, hogy kiált mellettetek az oktató, (például szólt, hogy amúgy jobban vezettek csak most elizguljátok stb... ) vagy nem szólt az érdeketekben?
2020. márc. 10. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nalam vegig dumaltak az utat, es nem is huztam, hanem engedte hogy az oktato mondja melyik legyen, es azt mondta amit elotte mentunk eppen. Sot, bele is segitett a kuplungba egyszer, a vizsgabiztos nem vette eszre azt se.
2020. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettünk egymással mind a hárman. Teljesen jó hangulatba telt. Nem szólt az érdekembe az oktató,de nem is kellett. A végén mondta a vizsgabiztos,hogy köszöni az utat,nagyon kellemes volt és minden jót nekem. Az egyik parkolásom azért sikerülhetett volna sokkal jobban is,de 0 hibával levizsgáztam.
2020. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatóm és a vizsgabiztos végig dumáltak napi dolgokat. Az oktató mellettem ült, időnként mondta, hogy fordulj jobbra, menj balra stb.. Hozzám nem szóltak, de jobb is..

Elsőre sikerült. Szerencsémre éppen dugó lett, így csak lassan tudtam menni, és szerintem nem akartak órákig a dugóban csücsülni. Voltaképpen csináltam egy nagy kört..

2020. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Nekem 2 forgalmi vizsgám volt. Az elsőnél előre szólt az oktató, hogy a vizsgabiztos nem túl kedves és nem is bírja, így azon a vizsgán mindenki nagyon feszült volt, senki nem szólalt meg kb. Már abban a kb. 10 percben míg meg nem buktam 😂 De a végén kiállt mellettem az oktató, hogy nagyon ügyes vagyok csak izgultam.


A második vizsgán egy jófej vizsgabiztos volt, végig beszélgettek az oktatóval és néha velem is, szóval egészen nyugodt voltam ígyis, így sikerült szerencsére.


Sajnos az első vizsga után én eléggé ráparáztam, azt hittem hogy nekem ez nem megy stb...úgyhogy ebben ne kövesd a példám! :)

2020. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De jó nektek, úgy látszik csak én fogtam ki ilyen kuka oktatót, 😟 már kétszer voltam forgalmin, de ez azon kívűl, hogy merre menjek tök csöndben van, már ez is frusztrál.
2020. márc. 10. 09:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Végig dumáltak. Az útvonal végén a VB-t el kellett fuvaroznom egy helyre, hogy a privát ügyeit intézze, utána vissza a helyi közlekedési felügyelethez.

Az oktatóm olyan volt mint a pincsikutya, mindenben a VB-t helyeselte, a legkisebb dologoban sem mert ellentmondani neki, vagy megkérdőjelezni. Olyan dologban sem, amiben egyértelműen nem volt igaza.

2020. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Be voltam szarva, mert a 4. re mentem, mivel mindig valami indokkal elkaszáltak. Egyébként az oktató meg a pali is öreg volt és a szokásos kivel mi van témáról beszélgettek.
2020. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél folyamatosan dumáltak, én meg olyan hülye voltam, hogy arra figyeltem, így egy apró dolgot benéztem, emiatt meg is buktatott.

A második végig kussban ült. Kicsit feszült volt a hangulat, de legalább tudtam figyelni. Igaz, ekkor elkövettem egy szarvashibát, így megbuktam.

A harmadikon beszélgettek pár mondatot, tehát oldott volt a légkör, de nem terelték el a figyelmem. És végül sikeres is lett a harmadik vizsga.

2020. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam eddig forgalmin, holnap lesz a 2. Az első vizsgámon ült csendbe mindenki mint egy kuka.. Ettől elkezdtem stresszelni és saját hibámból megbuktam az első 10 percben. Amikor megláttam a vizsgabiztost már akkor tudtam hogy megfogok bukni. Kinézetre mogorva volt, az oktatóm próbált beszélgetni vele, de csak csend volt. Az oktatóm próbált kihúzni a sz@rból, de a vizsgabiztos lerázta. A második vizsga az holnap lesz, majd megírom milyen volt.
2020. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 tök rendes oktatód van, hogy szólt az éredekben. Sajnos az enyém olyan "volt", hogy meg sem szólalt, pedig ő is tudta, hogy túl izgultam, és nem egészen volt igaza a vizsgabiztosnak, na de mindegy is,én másik oktatót fogok kérni. Sok sikert neked, majd írd meg, hogy sikerült.
2020. márc. 10. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!