Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nálatok a forgalmi vizsga,...

Nálatok a forgalmi vizsga, milyen hangulatba telt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a vizsgabiztossal beszélgetett vizsga alatt az oktató, vagy végig síri csend volt az autóba? És a végén volt olyan, hogy kiált mellettetek az oktató, (például szólt, hogy amúgy jobban vezettek csak most elizguljátok stb... ) vagy nem szólt az érdeketekben?
2020. márc. 10. 08:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elején beszélgettek, aztán végig csend volt. Benéztem egy egyirányú utat és nem balra húzódva kanyarodtam balra, akkor szólalt csak meg a VB, hogy keressünk nekem mégegy egyirányút. Végül átengedett, de egy 10 perces agymosást követően, amibe nem szólt bele az oktatóm, csak mikor (végre) elment, annyit mondott csak, hogy ne hallgassak rá, ügyes voltam, csak egyelőre még tényleg ne egyedül vezessek, hanem egy tapasztalttal. Szerencsére édesanyám párja rendőr volt, nagybátyám oktató és közlekedésmérnök, édesapám buszsofőr, így van kivel gyakorolnom. :) Sok sikert neked, sikerülni fog!
2020. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok. Szegény oktatóm próbált beszélgetni a vizsgabiztossal de az meg sem szólalt. Kérdezgette tőle hogy tudott aludni az éjszaka ilyen erős front mellett😂 Aztán mondta neki hogy mennyire fúj a szél és neki egész éjszaka csapkodta az ablakot a faág de a vizsgabiztos fapofával ült.. Behajtottam lakópihenőbe :/ Fújt a szél és sütött a nap igazából lóf**zt sem láttam mert oldalról sütött be nem szemből :/ Még itt is próbált menteni az oktatóm, hogy hajtsam végre akkor itt a merőleges jobbra hátra parkolást de a vizsgabiztos mondta hogy szó nem lehet róla cseréljünk helyet. Az oktatóm rámnézett és halkan megjegyezte sajnálom.. Nagyon hül*ének éreztem magam.. Na hátha holnap jobb lesz :) Majd írok!
2020. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Reggel elolvasta, hogy ki lesz a vizsgabiztos, és mondta, hogy szigorú, de esélyt ad javítani, és olyan beállítottságú, mint az oktató. Kihúzás és a papírmunka után én "sprinteltem" a kocsihoz, az oktató meg futott utánam a kulccsal, a vb meg lazán sétált. Az ellenőrzésem közben már beszélgettek, szegény mellettem lévő tanulót beszélték ki...Igazából végig ment a duma-parti köztük, autós videókról, új kocsikról, munkáról. Kivéve akkor állt be a hullacsend, mikor megfelelő parkolóhelyet találtam. De, ahhoz képest, hogy kemény vb-nek tartják, utólag belegondolva, ami menet közbe eszembe se jutott, hogy miatta nem buktam meg, mikor az első parkolót kiszemeltem, és közölte, hogy olyat keressek ahova nem két autó fér be. És egyirányúba voltam, és egy kicsit vissze is kellett volna tolatnom...akkor ez nem esett le, hogy ilyet nem igazán kéne csinálni.

A vizsga végén mondta a hibákat, az oktató meg bólogatott. Nem szólt közbe. Miutan kiszállt a 'biztos, jól lecseszett, hogy erről beszélt mindig nekem. Meg enyhe megrázkódtatás volt neko, hogy ő azt hitte, hogy telezöldnél való balra kanyarodáskor néztem a szembenlévőket, hogy azok is kanyarodtak, ezért mertem elindulni, pedig nem.... De végül elmondta a hibákat, megbeszéltük és mondta, hogy jó útvonalat húztál és ügyes voltál. Ja és hogy szándékosan beszéltette a vb-t, hogy ne érezzem magam frusztráltnak és a vezetésre koncentráljak.

Sok sikert azoknak a vizsgához, akik most mennek!:)

2020. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Gratulálok! Vicces lehetett a helyzet 🤣 Tényleg csak én lehettem ilyen szerencsétlen, hogy egy kezdő oktatót fogtam ki 😢
2020. márc. 10. 20:59
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok újra. én ma annyira rástresszeltem a vizsgára hogy parkolni se tudtam😂 holnap vizsga.. hát nem kicsit parázok :(
2020. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

#4 vagyok, kérdező, nyugi az oktatóm nekem is egy idióta volt,csak mivel ő is utálta az első vizsgabiztost azért "védett" meg. Egyebként szörnyű oktató volt, már kb rá sem lehetett nézni mert valamit tuti beszólt... Ne is figyelj rá/rájuk a vizsga közben,gondold azt hogy csak valami robot mondja az utat, te pedig mész szépen és figyelj oda mindenre. Igazából a végén ha megbuksz,teljesen mindegy,hogy megvéd-e az oktató, vagy sem...sajnos. Ügyesen, döntsd el hogy neked igenis menni fog, figyelj oda és kész, utána el is felejtheted az oktatód örökre! ;)

#9 majd írj hogy hogy sikerült a vizsga :)

2020. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 Tudom, hogy mindegy volt, mert már a vb eldöntötte, hogy megbuktat, de azért jól esett volna,ha legalább egy jó szót szól, nem ilyen módon, hogy a pofánba vágja, "azt hittem meglesz, majd hívlak" és ott hagyott, na de mindegy is, átmegyek másik iskolába, remélem ott nagyobb szerencsével járok. Igaz végig nagyon ideges voltam ez látszott a vezetésemen, de minden szabályt betartottam, az egyirányún balról kanyarodtam, táblákat figyeltem, sebességre figyeltem, gyalogosokra figyeltem, elsőbséget megadtam, azt meg, hogy darabossan vezettem azért nem tudom elfogadni, mert ez tényleg a para miatt volt.
2020. márc. 11. 10:32
 18/21 anonim ***** válasza:
97%
#9 vagyok. Levizsgáztam😊
2020. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#9 gratulálok!
2020. márc. 11. 17:31
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm😁 A vizsgabiztos egy 40 év körüli férfi volt, már az elején poénkodott az oktatómmal, beszélgetett velem is, teljesen megvolt a nyugodt légkör. Korrekt és rendes volt😊
2020. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!