Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszi néhány elektromos...

Miért hiszi néhány elektromos autós, hogy versenyautója van?

Figyelt kérdés

Pár hete egy Fiat500e kocsi gyorsulási versenyt játszott a belvárosban a közreműködésem nélkül! Beállt az autó mellé amivel voltam (BMW M3 2015, nem az enyém!) és a zöldre váltásnál óriási gázzal elindult, még a kerekei is kipörögtek a kisautónak. Majd utána egy parkolóban vigéckedett, hogy mennyire lenyomott, amikor kb én csiga tempóban indultam el, nem szokásom versenyezgetni. Elmagyaráztam neki hogy az nem egy versenyautó és az utca nem versenypálya. Nem értette szegény.

Egyre több ilyet látok akik Nissan Leaffel meg 500e-vel azt hiszik hogy Ferrari volánja mögött ülnek mert kicsit jobban gyorsul mint egy átlag autó.

Van egy Tesla Model 3 is aki úgy közlekedik mint egy állat. Semmibe nem figyeli hogy a gyalogosok látják-e, csak nyomja mint egy vadbarom a legváratlanabb helyzetekben. Hétvégén úgy kivágódott egy kereszteződésből a zebra irányába hogy nem kicsit megijedtem. Persze mondta hogy látott engem, vigyáz ő, de talán óvatosabban kéne menni ezekkel a hangtalan, suhanós gépekkel.

Ti is tapasztaltátok ezt?


2019. nov. 13. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Oké, oké értjük, BMW-ben ülve frusztációt okozott, hogy elment melletted az elektromos kocsi. Ha nagyon nem sikerül feldolgozni keress fel pszichológust.
2019. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

1. Nem az enyém a BMW, nem nagyon érdekel a dolog, mert a munkám miatt rövid távokra vezetek sokkal jobb autókat is (Porsche, Bentley, Rolls). Nem érzem ettől magam nagykirálynak és vigyáznom kell az autókra!

2. Igenis kipörgött az 500e kereke! Ha hiszitek ha nem! Csikorgott is a gumi! Kérdezzetek meg valakit akinek ilyen van. Hogy a víz miatt azt nem tudom.

3. Nem beszélgettem a Teslással, csak rászóltam a lehúzott ablakon keresztül mint gyalogos. A Fiatos meg magától jött oda leszólni az ügyfelünk M3-át.

4. Látom a villanyosok a szent tehenek, de szerintem néhány jó szánalmas, főleg aki azt hiszi ő a gyorsulás mestere és spórolásból veszi a kisvillanyt.

2019. nov. 13. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!