Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ezt mennyiből...

Szerintetek ezt mennyiből lehetne rendbe rakni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt vannak képek az autóról.

Szerintem nem akkora cucc, 200 ezerből meg lehetne csinálni, max. 3. Úgy nézem, nincs elmenve a padlólemez és a lufik sincsenek elnyílva

Szerintetek?

Előre is köszi!


2010. júl. 11. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szépen kapott menyiért adja?
2010. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy kéne számolni, hogy az oszlop, helyretétel, magyarán kasztnimunka benne van, cska a festés nincs, mert apumnak szakmája.
2010. júl. 11. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az elejét olyan mintha ferde lenne amúgy mivel karambolozott.
2010. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kell rá szélvédő műszerfal első hátsó ajtó sárvédő meg küszöb meg talátam a hirdetést nem adnák érte 800 ezret.
2010. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
200e ? ugye viccelsz. simán számolhatsz 30 at ajtóra, a padlólemez tuti megsérült. a futómű is, a lengéscsillapító, felfüggesztésnél is gondok lehetnek, motorháztető másik kell...ezalatt lehet valami megsérült. szélvédő, a, b oszlop, belül,kívül, első lökös elmozdult, valószínű az egész jobb sárvédő elem belső szerkezete elcsúszott. újra műszaki, ha nincs forgalomba az még nagyobb gáz!. beállítások stb.. elég húzós összeg.. nemhiába mondják a biztosítók amelyik autónak a-b vagy c oszlop része megsérült(nagy mértékben-mint ez) totálkáros. nekem renaultom volt 3 éve és totálkárra állapították meg, b és c oszlop miatt. .sztem ne vedd meg!
2010. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok sztem benne van 400 ban is.
2010. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi, apummal ugyanezt beszéltük kb., de gondoltam , megkérdezem, ti mit mondotok.

Nekünk ugyanilyen van, csak pirosban. Ugyanígy 2003-as, minden ugyanez.

Olyan gondunk van vele, hogy nem indul. De, ha beindul, úgy megy, mint az ökör.

2010. júl. 11. 19:19
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre valamilyen tippetek van?
2010. júl. 11. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
akksi? gyertya csere? gyújtótrafó csere? esetleg attól függ milyen hangja van lehet befecskendezéssel van gond!
2010. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se vedd meg 800ft plusz amiért meg csinálják kb 400-500 ezer enyiért már ezeket is megveheted


[link]


[link]


de ez lehet valami hülye gyereké volt

2010. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!