Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen autó kb mennyiből...

Egy ilyen autó kb mennyiből tartható fenn? Mennyi a fogyasztása? Reális-e az ára?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 16. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy reális-e az ára az az állapottól függ. Ha jó az állapota akkor igen. Ha nem akkor egy kisebb vagyon lesz gatyába rázni, mert a Jaguár szervíz nem épp olcsó.


Mivel hatalmas 3 literes motor van benne az adó vonzata magas lesz, itt olvashatsz róla: [link]


A fogyasztása városban szinte biztos, hogy 12L alatt nem áll meg, országúton 10 körül lehet ha érzéssel vezeted. Ha meg kitaposod a szemét akkor szerintem bele lehet dolgozni egy 20-ast is.

2011. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8.2 országúton 16 városban 11 vegyes

[link]

730-as bmw-vel jártam,az tényleg lement 7,2-re is 110-nél tempomattal.Na de hogy az pontosan mért e passz.

2011. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyanúsan olcsó. Én nem venném meg.
2011. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem mert egy kerékgarnitúra többe kerül rá mint két havi fizetésem. Az ilyen autókat nem átlagpolgároknak találták ki. Persze ha milliomos vagy egy szót sem szóltam!!
2011. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a gatyádat megeszi... + a biztosítás + adó + a színe + eladhatatlan (mivel benzines)
2011. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Komoly köbcenti ! Biztosítás-átírás-súlyadó ,csak ha "tehetős" vagy akkor ajánlanám,de előtte vizsgáltasd át-gyanús az ára .
2011. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá pénzem megvenném. Egy háromezres motortól nem kell megijedni,főleg nem kézi váltóval. Magyarországon el van terjedve az a tévhit hogy az 1,6-os motor is már nagy és sokat eszik.Évekig jártam olyan autókkal (ma is ) amiben 2-3000 köbcentis benzinmotorok vannak,és meglepődnének az emberek ha meglátnák a fogyasztási értékeket.Ha Pesten állsz a dugóban órákon keresztül akkor nem ideális ezt aláírom.Viszont ha autópályán vagy közúton haladsz vele 90- 150-el akkor alig van különbség,sőt 150-nél tempomattal garantáltan kevesebbet fog fogyasztani mint egy 1,4-es,mivel jóval alacsonyabb fordulaton erőlködés nélkül fog dolgozni.

Ez persze csak addig tart míg normálisan hajtod nem kezdesz vele élmény autózni,mert akkor biztos hogy tolhatod bele a naftát :)

2011. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!