Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A csinos, fiatalos nőket...

A csinos, fiatalos nőket miért zavarja ha egy náluk 10-15 évvel fiatalabb megpróbálja felszedni őket?

Figyelt kérdés

Állandóan belefutok ebbe, hogy egy 35-40 éves nőre ráhajtok 25 évesen. Nyilván amikor kezdünk közeledni egymáshoz nem jön elő ez a "na akkor ki hány éves" téma de amikor a 2-3. alkalommal ez kiderül akkor kiül a nő arcára ez az undor, hogy egy "kisfiú" próbálja őt megszerezni magának.

Őszintén nem értem, hogy mire számítanak amikor olyan k. jól néznek ki + még az öltözködésük, viselkedésük, életvitelük, stb. is beleillik a huszonévesekébe.

Szerintem egy 40 éves férfi is ugyanúgy 25-30-nak nézi őket és talán emiatt sem akarnak rájuk hajtani a saját korukbéliek.

Azonkívül valahol sértőnek érzem, hogy azt feltételezik rólam, hogy ne tudnék nekik megadni mindent amikor sokszor ugyanott tartanak az életben mint én.



tegnapelőtt 18:04
1 2
 11/18 Kedves Vezető válasza:

Akkor rosszul hiszed.

Én tapasztalataimból írtam.

tegnapelőtt 19:55
 12/18 Gál Gábor 2024 válasza:
Ismerek ellenpéldát, de alapvetően az a gond, hogy az életkorból adódóan eltérő igényeitek vannak. Én se tudnék már így 40+ évesen mit kezdeni egy huszonéves lánnyal.
tegnapelőtt 20:19
 13/18 Kedves Vezető válasza:

Így van.

A 20 on éves csajok megszokták apu pénzelős biztonságát, hercegnőzését, ilyes forma faszit keresnek, ahol van autó, ház, pénz. Aztán 45-50 évesen meg bejönne nekik a fiatal faszi, de mivel tudja jól hogy általában egy fiatalember dolgozik, ezért segítgeti.

Ez van átlagba, aztán mondom van sok kivétel is.

tegnapelőtt 20:28
 14/18 anonim válasza:

Aki “fel akar szedni”, eleve elbukott, akárhány éves.


Én 37 vagyok, de 35 év alatt nem tudok mit kezdeni a pasikkal, ők sem velem.

Semmi vonzó nincs bennük számomra.

tegnapelőtt 20:36
 15/18 anonim válasza:
40 elmúltam. Minden társkeresőn írnak naponta 20-on éves fiúk. Nem nagyon érdekelnek, pláne nem fizetnék nekik, nem mintha kérnék. Van több ismerősöm is, akinek fiatalabb barátja van, egyik sem tartja el öket. Pénzért inkább lányok vannak idősebb férfiakkal. Női aranyásók többen vannak, mint férfiak, az elenyésző számú ellenpélda ellenére ezek tények.
tegnapelőtt 21:21
 16/18 anonim válasza:

10. Csodálkoznál, ha tudnád mennyien!!! Persze jelentős részük nem órabérben, kp.-t ad, hanem összejön a teniszoktató sráccal, egy gyakornokkal a cégtől, egy ismerős fiával, egy sráccal az étteremből ahová jár, és elkezdi "kényeztetni", cuccokkal. Tudod, ilyen "Menjünk el színházba, de előtte kapsz egy öltönyt." vagy "Ne lakj a haveroddal, fizetem az albérleted, keres egyet!" Vagy "Boldog szülinapot!" És ott a menő óra.

És még az amúgy dolgozó srácnak is jólesik, ha szex + menő cuccok jutnak.

tegnapelőtt 23:30
 17/18 Kedves Vezető válasza:

Így igaz.

A Nők ezt így oldják meg.

tegnapelőtt 23:57
 18/18 anonim válasza:
Hát én egész más közegben mozgok, gyárban vagyok minőségellenőr, nem vagyok jómódú, nem is nézek ki annak, előnyökhöz, karrierhez sem tudok juttatni senkit. Mégis jóval fiatalabb pasik szólítanak le, próbálnak velem állandóan ismerkedni az utcán, metrón, boltban, pedig 52 éves vagyok. Társkeresőn amíg voltam ott még rosszabb volt a helyzet, szinte csak huszon és harmincasok írtak, a legidősebb is 9 évvel volt fiatalabb nálam. Engem mondjuk azért zavar ez, mert a saját korosztályom vonz, még szexre sem kellene egy 20-30 évvel fiatalabb fazon, nemhogy párkapcsolatra.
tegnap 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!