Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 36 éves férfi találhat 27-33...

36 éves férfi találhat 27-33 közötti csinos nőt még?

Figyelt kérdés

Akkor szögezzük le az elején:


- dagi vagyok

- nincs lakásom meg autóm

- 320 nettót keresek

- legmagasabb végzettségem az érettségi

- gyereket is szeretnék de kimaradok az apai örömökből az sem a világvége


Amit keresek:


- 27-35 közötti gyerektelen önálló nő

- legyen munkahelye és egyedül éljen

- előny ha szereti a macskákat

- vékony testalkatú vagy normál de azért ne egy 160/80 legyen mert az már szexuálisan nem vonzó


jún. 21. 16:40
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Talán igen, talán nem; mindenesetre mindig megmosolyogtató, amikor valaki olyasmit vár el a potenciális partnerétől, aminek ő maga nem felel meg.
jún. 21. 16:46
 2/31 anonim válasza:
A nőnél akarsz lakni?
jún. 21. 16:47
 3/31 A kérdező kommentje:

1


:D nagy a farkam. kompenzálja a betegség miatt kövérséget.


2


Dehogy. Csak nem akarok olyat aki hozzám akarna költözni és én tartsam ingyen.

jún. 21. 16:48
 4/31 anonim válasza:

#2

A farokméret az egy sokadlagos dolog, közel sem jelent semmit. Azok hiszik azt, hogy bármit is kompenzálnak ezzel, akiknek semmi szexuális kultúrája nincsen.

jún. 21. 16:50
 5/31 A kérdező kommentje:

4


Hát eddig összesen 3 nővel volt szex. Egyik se volt fizetős. Viszont ez a tapasztalatlanság az én hibám! Szándékosan nem ismerkedtem senkivel mert a tulsúly miatt önbizalomhiányban éltem le már 20 évet.

jún. 21. 16:52
 6/31 anonim válasza:
Amit keresel: csinos gyerektelen egyedülálló nő... A paramétereid alapján kb. 1-et tudsz választani ebből a 4-ből. ;)
jún. 21. 16:53
 7/31 anonim válasza:

#5

Akkor talán jobb formába kéne hoznod magadat, nem gondolod?

jún. 21. 16:54
 8/31 anonim válasza:
16:54 Az az első. De a 320 nettónál bőven tud többet keresni egy férfi... :D
jún. 21. 16:56
 9/31 A kérdező kommentje:

7


ma is orvosnál voltam. mármint az orvoshoz nem jutottam be csak kaptam egy augusztusi dátumot. Végre eljutok a kivizsgálásra mert fejemet rá hogy nem én tehetek a dagadságról. Haverom gyorsabb volt és megkapta az ozempicet és nem egészen 1 év alatt 20 kg fogyott. És azóta többet eszik mint 35 évet megelőzően tette. Azaz ő sem evett fél disznot meg nem feküdt egész nap csupán beteg. Ahogyan tuti én is.

jún. 21. 16:58
 10/31 anonim válasza:

":D nagy a farkam. kompenzálja a betegség miatt kövérséget."


Nem. A túl nagy méret meg sokaknál nem hogy előny, hanem hátrány.

jún. 21. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!