Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 36 éves férfi találhat 27-33...

36 éves férfi találhat 27-33 közötti csinos nőt még?

Figyelt kérdés

Akkor szögezzük le az elején:


- dagi vagyok

- nincs lakásom meg autóm

- 320 nettót keresek

- legmagasabb végzettségem az érettségi

- gyereket is szeretnék de kimaradok az apai örömökből az sem a világvége


Amit keresek:


- 27-35 közötti gyerektelen önálló nő

- legyen munkahelye és egyedül éljen

- előny ha szereti a macskákat

- vékony testalkatú vagy normál de azért ne egy 160/80 legyen mert az már szexuálisan nem vonzó


jún. 21. 16:40
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Mekkora vesztes szöveg.

Én dagadt vagyok de a csajom legyen baba és eltartani se kelljen.

Egy normális nő sem állna le veled. A kövér pasiknak max annyi az esélyük, hogy pénzelik a barátnőjüket.

Nézzél már szét a világban.

Az pedig, hogy van méret nem számít, nem egy ritkaság és nem és szükséges!

Az a lényeg kinek milyen a mozgása, de te ezt kövéren úgysem tudod :)))

jún. 21. 18:43
 22/31 anonim válasza:
18:43 Ez igaz. Férfi esetén első a külső. :). De akkor miért nem ezt mondjuk? :D
jún. 21. 18:46
 23/31 anonim válasza:
Persze,hogy találhatsz. Egy csinos, dagi, max érettségizett, szerény anyagiakkal rendelkező nőt.
jún. 21. 18:56
 24/31 anonim válasza:

22

Egyelőre itt egy dagadt pasi akar karcsú nőt.

jún. 21. 18:58
 25/31 anonim válasza:
Ez a mai világ! Nekem mindent lehet de a társam ő legyen tökéletes!
jún. 21. 18:59
 26/31 anonim válasza:

Sajnos nem a magad szintjén keresel. Ez inkább a nőkre jellemző, de most egy férfi példát is láthatunk.


Ennek ellenére osszejohet szerencsével.

jún. 22. 11:39
 27/31 anonim válasza:

29 éves vagyok, gyermektelen egyedülálló nő. Van munkám és egyedül élek. A fizetésem magasabb a tiédnél. Nem vagyok kövér, macskák közül a sphynx-eket szeretem, a többi semleges, inkább kutyás vagyok.

És a leírásod alapján, meg a hozzászólásaid alapján nem lenne nálam esélyed. Ugyanis amíg neked pl a 160/80-as nő nem vonzó szexuálisan, addig te sem vagy vonzó szexuálisan. Legalábbis nekem.

jún. 22. 12:59
 28/31 anonim válasza:
A kérdés irónia
aug. 5. 14:52
 29/31 anonim válasza:
Az ilyen örüljön ha ki tud fogni magának egy 120kg csúfságot, nem hogy még ilyen meg olyan :D Ébredj már fel bocs de, kb a legalja kategóriába vagy
aug. 7. 16:04
 30/31 A kérdező kommentje:

29


Legalja kategória te vagy ha így beszélsz a teljesen átlagos - normális férfiakról a neten.

aug. 10. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!