Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetetlen csinos lány, hogy...

Lehetetlen csinos lány, hogy szűz legyen?

Figyelt kérdés

Nekem szűz csaj kell, és csinos. Lakhelyemen azt tapasztalom már a 15 évesek sem szüzek, de nekem 20 év feletti kellene. Ilyen csak a mesékben létezik?

Nagyon csúnyák, kövérek, igen ők lehetnek szüzek, de olyat sem akarok.



máj. 29. 19:50
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Álmodozz csak tovább!
máj. 29. 19:58
 2/38 anonim válasza:
Nem lehetetlen, ugyanakkor minden értelmes nő menekül az olyanok elől, akik számára a szüzesség egy fontos érték. Amíg szűz voltam, minden fiút elutasítottam, aki számára a szüzesség fontos volt, mert inkább tűnt fétisnek vagy birtoklási vágynak, semmint normális dolognak.
máj. 29. 19:59
 3/38 anonim válasza:
esélytelen manapság
máj. 29. 20:09
 4/38 Noren1989 válasza:
Bilibe lóg akeszed, Bàstttttya.
máj. 29. 20:29
 5/38 anonim válasza:
Majd ha nem tárgyiasítod ennyire a nőket, talán lesz barátnőd, de addig marad a hokizás.
máj. 29. 20:30
 6/38 A kérdező kommentje:
Mi a tárgyiasítás? Nem akarok olyat, akiben már volt farok. Mert számomra az undorító.
máj. 29. 20:33
 7/38 anonim válasza:
Pont ezért nem lesz se szűz, se semmilyen nőd. Nevetséges vagy.
máj. 29. 20:34
 8/38 anonim válasza:
Semmilyen nőd nem lesz, nemhogy szűz.
máj. 29. 20:38
 9/38 anonim válasza:
Ha a csaj csinos is, szűz is, 20 év felett is van, akkor valami más baj van vele, valláskárosult, stb.
máj. 29. 20:46
 10/38 anonim válasza:

"Mi a tárgyiasítás? Nem akarok olyat, akiben már volt farok. Mert számomra az undorító."

A nők ezt nem értik, mert nők.

De ha eléjük raksz egy szűz férfit, undorodva menekülnek tőle, csak úgy mint mi azoktól a nőktől, akikben már jártak mások. Kognitív disszonanciának hívják azt, ami bennük zajlik.


Egyébként lehet ilyen nőt találni szerintem. Sok sikert hozzá.

máj. 29. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!