Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetetlen csinos lány, hogy...

Lehetetlen csinos lány, hogy szűz legyen?

Figyelt kérdés

Nekem szűz csaj kell, és csinos. Lakhelyemen azt tapasztalom már a 15 évesek sem szüzek, de nekem 20 év feletti kellene. Ilyen csak a mesékben létezik?

Nagyon csúnyák, kövérek, igen ők lehetnek szüzek, de olyat sem akarok.



máj. 29. 19:50
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Én viszont ellenben jóval tapasztaltabb voltam nála. Annyit biztosan tudok róla mondani, hogy teljesen kizárt, hogy leállt volna tapasztalatlan férfival, hiába volt szűz.
máj. 31. 04:56
 32/38 Noren1989 válasza:
#30-31. Nberünk a szokàsos 30+os incifinci...
máj. 31. 07:08
 33/38 anonim válasza:

Szia

Én 33 éves szűz lány vagyok még csókolózni se csokoloztam.

Kövérnek nem vagyok kövér 60 kg ,170 cm magas.

De én azért vagyok az mert az is akarok maradni.

máj. 31. 21:30
 34/38 anonim válasza:

"A legtöbb férfi pont, hogy nem akarna szexben teljesen tapasztalatlan szűzlányt."

Aki egy éjszakásat akar, annak nem kell szűz lány.

Aki hosszú távú kapcsolatot keres, azok általában igen szerintem.

jún. 1. 14:02
 35/38 anonim válasza:

"20 fölött max az szűz, aki dagadt vagy nagyon csúnya arca van vagy kiállhatatlan személyiség"


Öhh.. nem? Miért gondolja ezt mindenki? Ez is a fiúcskák önbizalomhiányából ered, mert ők amint feláll használni is akarják, kb. mindegy mikor és kivel. Egy lánynak, meg nőnek pedig nem létezésének egyetlen célja, hogy elveszítse akármilyen gyorsan csak lehet. Képtelenek vagytok a másik nem fejével gondolkodni, arra még sosem gondoltatok, hogy az ilyen lyukra éhes tahók miatt gondolja meg 100-szor valaki, hogy egyáltalán flörtöljön-e vele.

jún. 1. 16:28
 36/38 Noren1989 válasza:
#34, az csak szerinted van így.
jún. 1. 17:08
 37/38 anonim válasza:

Rossz helyen keresgélsz.

Egyébként te szűz vagy?

jún. 4. 22:45
 38/38 anonim válasza:

Én igen

32L

jún. 5. 00:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!