Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetetlen csinos lány, hogy...

Lehetetlen csinos lány, hogy szűz legyen?

Figyelt kérdés

Nekem szűz csaj kell, és csinos. Lakhelyemen azt tapasztalom már a 15 évesek sem szüzek, de nekem 20 év feletti kellene. Ilyen csak a mesékben létezik?

Nagyon csúnyák, kövérek, igen ők lehetnek szüzek, de olyat sem akarok.



máj. 29. 19:50
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
Ez a demiszexualitás is hülyeség. Simán lehet, hogy túlvan már az első szerelmén, akivel megtörtént a dolog és te csak a második leszel. A demiszexualitás se garancia a szüzességre.
máj. 29. 21:55
 22/38 anonim válasza:
A demiszexualitás az örök szüzek végső menedéke: Én szeretném, de csak ha valakit meg tudnék szeretni, de még nem találkoztam olyannal. Gonosz a világ, gonosz emberekkel.
máj. 29. 21:57
 23/38 anonim válasza:
Te szűz vagy, kérdező?
máj. 29. 21:57
 24/38 anonim válasza:

#20: de, ez fétis, birtoklás vágy, illetve önbizalomhiány, vagy ezek keveréke.


És az, hogy előtted nem volt senkivel, nem garancia, hogy utánad ne akarna. És fordítva: attól, hogy előtte mvolt mással, ugyanúgy akarhatna csak veled lenni.


Ehhez csak az kellene, hogy legyen benned valami szerethető. Az eddigiek alapján én ebből nem sokat láttam.

máj. 29. 22:01
 25/38 anonim válasza:
Korlátolt vagy kérdező.
máj. 29. 22:22
 26/38 Attila8890 válasza:

Volt szűz pàrom ès hidd el tudom hogy mire gondolsz amikor ezt keresed de azzal légy tisztába a csaj ha elvesztette a szüzességét utàna idő kèrdèse mikor lesz kîvàncsi egy màsik fèrfira

Az egèsz ismeretsègi körömben egy csajt tudok aki 11 ève van a pàrja mellett akinek először odaadta magàt

máj. 30. 05:24
 27/38 anonim válasza:

"20: de, ez fétis, birtoklás vágy, illetve önbizalomhiány, vagy ezek keveréke"

Szerintem nem. Inkább az itteni nőknek az önbizalomhiánya ez, hogy ha a férfinak van egy abszolút normális preferenciája, amibe nem illetek bele, már rosszul lesztek, és támadni kezdetek.


A nők nagy részének is valszeg van olyan preferenciája, ha nem is tudatos, hogy a férfi NE legyen szűz. El kell fogadni a nemek közötti különbséget és preferenciákat.


Engedjétek el hogy megváltoztassátok a kérdezőt, és ne vádolgassátok az általatok kitalált betegségekkel... az ő élete.

máj. 30. 08:22
 28/38 anonim válasza:

#27: ez egyáltalán nem normális preferencia. Ez egy káros kulturális maradvány, hogy a nő számára érték a szüzessége. De nem is erre éleztem ki az egészet, hanem arra, amilyen indoklást a Kérdező kínált: abból egyértelműen kiolvasható a súlyos önbizalomhiány. Ha Te ezt nem látod, akkor hiányzik belőled az empátia.


Nálad mit vált ki egy ilyen válasz, hogy egyből támadást meg rosszullétet képzelsz bele?


Senki nem akarja megváltoztatni a Kérdezőt. Reagáltam az állítására.


Ja, és nem vagyok nő. Szóval cseréld le a kristálygömbödet, de legalábbis pucold meg.

máj. 30. 08:33
 29/38 anonim válasza:
20 fölött normális preferencia hogy szendeszűz életet éljen, elszigetelten az összes férfitól és a kérdező betoppanására várjon az életébe? 20 fölött max az szűz, aki dagadt vagy nagyon csúnya arca van vagy kiállhatatlan személyiség.
máj. 30. 08:36
 30/38 anonim válasza:

"El kell fogadni a nemek közötti különbséget és preferenciákat."


Ennek az égvilágon semmi köze a nemekhez. A legtöbb férfi pont, hogy nem akarna szexben teljesen tapasztalatlan szűzlányt. Innentől kezdve meg is dőlt az elméleted. Mondom ezt úgy, hogy nekem pont szűz barátnőm van (vagyis volt, 25. születésnapján vesztette el velem), de én se így terveztem, csak így alakult. De eleinte elég gyanakvó voltam, "hol a hiba". Aztán végül kiderült, hogy sehol :)

máj. 31. 04:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!