Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetetlen csinos lány, hogy...

Lehetetlen csinos lány, hogy szűz legyen?

Figyelt kérdés

Nekem szűz csaj kell, és csinos. Lakhelyemen azt tapasztalom már a 15 évesek sem szüzek, de nekem 20 év feletti kellene. Ilyen csak a mesékben létezik?

Nagyon csúnyák, kövérek, igen ők lehetnek szüzek, de olyat sem akarok.



máj. 29. 19:50
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Te csak várjál, várjál türelemmel. Az itt lévők közül valamelyikünk majd szól mikor ugorjál.
máj. 29. 21:08
 12/38 Noren1989 válasza:
A bilivel hogy àll a kezed,Tökikém? Közel van màr hozzà?
máj. 29. 21:10
 13/38 anonim válasza:
Vallásos és demiszexuális lányok között érdemes keresni, ha megtalálod ezeket a célcsoportokat.
máj. 29. 21:13
 14/38 A kérdező kommentje:
13-as? Milyen az a demiszexuális? Ilyenről még sosem hallottam? Az aszexuális másik neve?
máj. 29. 21:15
 15/38 anonim válasza:
Az aszexuális nem érez testi vágyat, a demiszexuális pedig csak olyan iránt érez, akibe szerelmes is. Én például az utóbbi kategóriába tartozom, ami miatt húsz éves koromig szűz is voltam, és mindig elutasítottam azokat, akik szerint a szüzesség érték, mert nem az, egyszerűen egy állapot (illetve mindig viccesnek tartottam, hogy olyan várja el a szüzességet, aki maga már nem szűz).
máj. 29. 21:19
 16/38 anonim válasza:

Ismertem igazi természetes szépséget, modellkülsővel, aki az esküvőig várt, mert eléggé vallásos.


De neked felesleges. Meg egyébként mi a jó ebben? Tapasztalt nővel jobb a szex.

máj. 29. 21:28
 17/38 anonim válasza:

9-es itt vagyok, jól nézek ki, szűz is vagyok, 20 is elmúltam már, egyszerűen csak nem ugrottam rá az első pélóra, aki megszólított ;)


Én keresem azt, aki megfelelő partner lenne a számomra, de a felhozatal eddig semmi jóval nem kecsegtet.

máj. 29. 21:35
 18/38 anonim válasza:

#14 A demiszexualitás az, amikor valaki csak olyan iránt érez szexuális vonzalmat, aki iránt romantikusat is. A #15-ös jól összefoglalta.

Röviden ez azért jó neked, mert aki demiszexuális, az nem fog egyéjszakásokba belemenni, meg nem fogja egy szülinapi bulin elveszteni a szüzességét. Ha 20 évesen még nem találta meg az "igazit", akkor addig szűz marad. Nyilván ez csak akkor működik ha te vagy az "igazi" számára, amiért rendesen teperned kell, de csak úgy az öledbe nem fog hullani semmilyen szűz lány.

máj. 29. 21:37
 19/38 anonim válasza:
Akkor keress olyat, aki szerint házasságig szexelni bűn. Na azok biztosan szűzek még.
máj. 29. 21:46
 20/38 A kérdező kommentje:

18-as. Köszi a részletes leírást. Persze az nem gond, hogy teperni kell. Köszönöm az új fogalmat, akkor most már tudom nekem demiszexuális csaj kell, és szerintem én is olyan vagyok. Nekem nagyon rosszul esne, ha kiderülne, hogy volt előttem valakivel. Na meg az is, ha kapcsolat közben megcsalna. Bizony mai lányok, akik 15 évesen szexelnek nem hiszek bennük, hogy nem csalnának meg...


Ezért kell szűz, nem fétis, és egyéb indok végett.

máj. 29. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!