Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A csinos, fiatalos nőket...

A csinos, fiatalos nőket miért zavarja ha egy náluk 10-15 évvel fiatalabb megpróbálja felszedni őket?

Figyelt kérdés

Állandóan belefutok ebbe, hogy egy 35-40 éves nőre ráhajtok 25 évesen. Nyilván amikor kezdünk közeledni egymáshoz nem jön elő ez a "na akkor ki hány éves" téma de amikor a 2-3. alkalommal ez kiderül akkor kiül a nő arcára ez az undor, hogy egy "kisfiú" próbálja őt megszerezni magának.

Őszintén nem értem, hogy mire számítanak amikor olyan k. jól néznek ki + még az öltözködésük, viselkedésük, életvitelük, stb. is beleillik a huszonévesekébe.

Szerintem egy 40 éves férfi is ugyanúgy 25-30-nak nézi őket és talán emiatt sem akarnak rájuk hajtani a saját korukbéliek.

Azonkívül valahol sértőnek érzem, hogy azt feltételezik rólam, hogy ne tudnék nekik megadni mindent amikor sokszor ugyanott tartanak az életben mint én.



tegnapelőtt 18:04
1 2
 1/18 anonim válasza:

PÉNZ. Pontosabban annak hiánya.


A nőknek anyagi biztonság kell, főleg öregedve. Lakás, kocsi, megtakarítás. És ha nincs, akkor baba is kell.

25 évesen, sokan pályakezdők, vagy csak 1-3 éve melóznak, és a magyar valóságban maradva, nem milliós fizuért.

tegnapelőtt 18:12
 2/18 anonim válasza:
csá kikezdtem 21 évesen egy 38 éves nővel. kedvesen közeledtem, meg is kérdeztem hogy hány èves persze szégyellte az életkorát. de jól elbeszélgettünk, ha egy kicsit tovább nyúzom szerintem belemegy a dolgoba. zavarba jött meg nevetett, bejöttem neki nyilván csak túl fiatalnak tartott. az idősebb nőkkel az van hogy csak a szex érdekli őket egy fiatalabb pasinál és nem egy komoly kapcsolat
tegnapelőtt 18:12
 3/18 anonim válasza:

nekik férfi kell egy hozzájuk való öreg fasz hogy értsd mert az mellett érzik magukat biztonságban egy fiatal úgyis félrelép

előző voltam

tegnapelőtt 18:14
 4/18 anonim válasza:
Az első eltalálta. A nők azzal jönnek össze aki náluk magasabb szinten van egzisztenciálisan. Hipergámia.
tegnapelőtt 18:30
 5/18 anonim válasza:
Amúgy 35-40 éves nő már bőven nem fiatal. 18-25 között még annak mondható szerintem.
tegnapelőtt 18:37
 6/18 Kedves Vezető válasza:

A fiatalnak nincs pénze, nézd na az van, hogy a fiatal csajok sugar daddy-kk el vannak , vagy náluk jóval idősebb , gazdag pasikkal. Egy idősebb nő meg akár fizet is egy fiatalabb fiúnak.

Ez van.

Kivételek vannak.

tegnapelőtt 18:38
 7/18 anonim válasza:

#6

Inkább az idősebb férfiak fizetnek fiatalabb nőknek. Nincs olyan idős és ronda nő, aki ne kapna magának férfit bármely korosztályból. Kíváncsiságból volt kamu női profilom társkeresőn, egy kiélt, randa orosz nő képeivel. Naponta annyi levelet kaptam hogy nem értem a végére hogy válaszoljak, a legtöbb kanos 20-on éves pasiktól jött. Én 32 éves, átlagos nő vagyok, de nem kapok annyi levelet, mint a randa, vörösképű orosz nő.

tegnapelőtt 19:00
 8/18 Kedves Vezető válasza:
Mások a tapasztalataink. 🙃
tegnapelőtt 19:09
 9/18 Kedves Vezető válasza:

Elég sok orvosnőt, ilyen olyan pénzes nőt ismerek, akik mint egy anya, úgy járkálnak a fiatal faszikkal, jazz club ok ba, ide, oda, villogni, fiatalodni.

Ronda-rondával elég ritka manapság. 🤷

Viszont azok tartósabbak általában.

tegnapelőtt 19:14
 10/18 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy tolonganak az idősebb nők azért, hogy fizessenek a szexért...
tegnapelőtt 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!