Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet reális eséllyel...

Hol lehet reális eséllyel ismerkedni nőkkel ha már rég kinőttél a bulizásból és online is esélytelen? 38F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt naponta megkérdezik, így most rajtam a sor.


Ilyenkor hétvégén ismerkednék, de egy szál beszélgetésig is lehetetlen eljutni, mert nincsen olyan közös tér, ahol kezdeményezni lehetne.


Könyvtárat nehogy valaki felhozza. Szoktam menni néha, és még sosem voltam olyan szerencsés, hogy álmaim nője pont ugyanazt a könyvet kereste volna, pont ugyanakkor és ugyanott. Bármilyen hihetetlen.


ma 10:34
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
"profikat, profi zenészeket"
ma 16:30
 42/52 anonim válasza:
#40 Vàrod a megoldást de semmi sem jó 😃 Tudod mit akkor maradj haza magadnak! Hogy egy klasszikust idézzek 😃
ma 16:31
 43/52 A kérdező kommentje:
Hogyhogy hogy oldom meg a szexet? Sehogyan...:D
ma 16:35
 44/52 anonim válasza:

#43

Akkor semmi recska?

De csak hiányzik nem?

ma 16:36
 45/52 A kérdező kommentje:
42. Azt hittem itt pont az a lényeg, hogy várom a választ a kérdésemre?
ma 16:37
 46/52 anonim válasza:
#45 igen azt vàrod de te tudod hogy mit akarsz pontosan (semmit). Ìgy bàrmi tanácsot mondunk semmi se lesz jó. Igazàból egy kamu kérdés ez.
ma 16:39
 47/52 anonim válasza:

46. Persze, hogy kamu.

Aki magán nem segít, azon más sem tud!

ma 16:42
 48/52 A kérdező kommentje:

Leírtam mit akarok meg hogy miért nem járok konditerembe meg úszni, meg hogy a sportot időpazarlásnak érzem.


Könyvtárba járok, sosem találkoztam ott senkivel. Utcán leszólítani nem szoktam. Kutyát nem akarok. Hobbin keresztül nem hatékony.

ma 16:45
 49/52 A kérdező kommentje:
Senki nem írt valós dolgot, hogy pl. eljárt könyvtárba, és ott ismerkedett meg valakivel. Ez csak ilyen nesze semmi fogd meg jól tanács, lehet egymillió könyvtári látogatásból egyszer megtörténik.
ma 16:53
 50/52 anonim válasza:
#48 oké hobby tanfolyam, buli, kirándulàs, sport , facebook/internet nem játszik. Akkor meg? Szia Uram Telekinetikus ismerkedés érdekes lehet?
ma 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!