Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet reális eséllyel...

Hol lehet reális eséllyel ismerkedni nőkkel ha már rég kinőttél a bulizásból és online is esélytelen? 38F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt naponta megkérdezik, így most rajtam a sor.


Ilyenkor hétvégén ismerkednék, de egy szál beszélgetésig is lehetetlen eljutni, mert nincsen olyan közös tér, ahol kezdeményezni lehetne.


Könyvtárat nehogy valaki felhozza. Szoktam menni néha, és még sosem voltam olyan szerencsés, hogy álmaim nője pont ugyanazt a könyvet kereste volna, pont ugyanakkor és ugyanott. Bármilyen hihetetlen.


ma 10:34
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
Akkor ülj otthon egyedül. A 40ezerért tojásfelverős példád meg eléggé sarkított. Ennyire unalmas vagy, hogy nincs egy érdeklődési köröd sem, amit csoportosan is lehet csinálni? Nem csodálkoznék a helyedben, hogy 38 évesen gyakorin kell sírnod tippekért.
ma 11:16
 12/51 anonim válasza:

"Nem szeretek idegenekkel utazni" 🤡

Ha ismerkedni szeretnél, mindig idegenek közé kell menni. Erről szól az ismerkesés xd

ma 11:17
 13/51 anonim válasza:
Hobbidhoz, érdeklődési köreidhez kapcsolódó Facebook csoportok esetleg? Ez online, tudom, de azért mégiscsak egy plusz esély, legalább már egy közös pont adott, amiből ki lehetne indulni. Élőben meg ami most eszembe jut a felsoroltakon kívül, az mondjuk a társasjátékos klubok, események, ha érdekel az olyan.
ma 11:18
 14/51 A kérdező kommentje:
11. Te is itt vagy a gyakorin te szerencsétlen, függetlenül attól hogy hány éves vagy gáz.
ma 11:19
 15/51 A kérdező kommentje:
Sőt, én kiírta a kérdést, te meg csak idejöttél mert ennyire nincs életed.
ma 11:20
 16/51 A kérdező kommentje:
13. Nem rossz ötlet, de nem vagyok facebook felhasználó.
ma 11:22
 17/51 anonim válasza:

#15

És mi van, ha ő is írt ki kérdést?

Vagy, ha csak szeret segítő jellegű válaszokat írni.

De nem, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter. :D

ma 11:22
 18/51 anonim válasza:

13-as vagyok

És ki se szeretnéd próbálni? Ha nem tartod rossz ötletnek, én a helyedben adnék neki egy esélyt, aztán próbálkozni kell türelemmel, maximum törlöd magad. Szerintem nincs mit veszítened vele. :)

ma 11:27
 19/51 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Szeretnék valamit de nem akarok kimozdulni. Én elfogadtam hogy nem lesz semmi. Helyette itthoni hobbykat űzök.
ma 11:27
 20/51 A kérdező kommentje:

17. Hibásan fogalmaztam, de mindegy.


Igazad van. Bocsánat a stílusért.


Köszönöm mindenkinek, hogy ilyen kedves volt, és köszönöm a sok intelligens hozzászólást, rávilágítottatok sok mindenre amire én még sosem gondoltam.

ma 11:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!