Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-as Introvertált férfiak,...

30-as Introvertált férfiak, nektek ha nincsen populáris vagy társas hobbitok, nem találkoztok új emberekkel munkán keresztül, és nem váltak be az online app-ok, hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg egy olyan esetre gondolok, amikor a kiindulási pont az, hogy nem találkozol új emberekkel.


Mit lehet csinálni anélkül hogy szembemennél a természeteddel?


Szóval én pl. nem fogok elkezdeni alkoholizálni és kocsmába meg szórakozóhelyre járni, mivel nem élvezem.


Lehet hogy valami vallásos csoporthoz kéne csatlakoznom, mert igazából a spirituálisabb, nem túl materialista nők illenének hozzám, viszont nem vagyok hívő. :D


aug. 18. 11:25
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Én 40 vagyok, de korábban sem ment az ismerkedés. A munka során néha belép az életembe egy-két nő, de vagy van valakijük, vagy nem érdeklem őket. Falun élve elég szűkös a felhozatal, és hiába dolgozom kisvárosban, ha ott sincs normális ismerkedési lehetőség, nincs társaságom, de korombeli vagy kicsit fiatalabb egyedülálló nőkbe sem igazán botlok bele, akiket még érdekelhetnék is. Marad a net, szintén nem sok sikerrel.
aug. 18. 11:33
 2/28 anonim válasza:
Minek ismerkedni egyáltalán? Egy valóban introvertált embernek semmi szüksége rá, a leírásod alapján te nem introvertált vagy hanem szimplán egy balf*sz akinek igénye van a társas kapcsolatokra csak túl szerencsétlen hozzá.
aug. 18. 11:49
 3/28 anonim válasza:
Én sehogy, a véletlen találkozásban hiszek. Jelenleg nagyon jól megvagyok egymagam. Nyilván semmi olyat nem fogok elkezdeni egy találkozás kedvéért, amivel nem tudok azonosulni vagy nem érzem jól magam benne. Eddig mindig úgy jöttek a kapcsolatok maguktól, nem igazán kellett semmit sem tennem értük, és szerintem nem is kell ezen görcsölni. Bizonyára van valami hobbid, vagy esetleg amit szívesen csinálnál, például múzeumjárás (most csak mondtam egy példát), és ha ezt űzöd, szerintem előbb-utóbb találkozol hasonló emberekkel mint te magad.
aug. 18. 11:52
 4/28 anonim válasza:
Személyesen, konditeremben. Meg itt a GYIKon
aug. 18. 11:54
 5/28 anonim válasza:
De miért nem teszel érte? Miért nem lehet olyan sportokat, hobbikat, közösséget választani, ahol legalább barátkozni lehet. Sült galamb nincsen.
aug. 18. 11:54
 6/28 A kérdező kommentje:

5.


Én sajnos nem szeretek olyan dolgokat csinálni, amiket csoportosan lehet.


Azt még el tudnám fogadni, hogy olyat kell csinálnom, amit nem szeretek, viszont ez egyben elvinném az időmet olyan dolgoktól, amiket szeretek, és emiatt többszörös veszteség lenne, és semmi garancia, hogy megtérül.


Ellenben ha csinálom egyedül azt amit szeretek, az biztosan megtérül, viszont egyedül maradok.


Szóval én nem látok megoldást, máskülönben nem tettem volna fel a kérdést.

aug. 18. 12:05
 7/28 anonim válasza:
Van egy csoportom, ha érdekes. Vallásos, de nem bigott. És vannak nem hívők is. Online csoport, ahol rendszeresen hirdetnek élő programokat.
aug. 18. 12:06
 8/28 anonim válasza:
Milyen dolgok érdekelnek, mit csinálsz/csinálnál szívesen? És merrefelé élsz?
aug. 18. 12:08
 9/28 A kérdező kommentje:

8.


Budapest


Szerintem inkább az értékrend meg a kémia számít, szinte mindegy, hogy van-e közös érdeklődés.


A legtöbb emberrel talán az lenne a közös pont, hogy szeretek az erdőben barangolni - viszont a szervezett túrák nekem nem szimpatikusak.

aug. 18. 12:25
 10/28 anonim válasza:

9. Hát akkor regisztrálj túraoldalra (FB van sok, v. turatars com) és ott keress hozzá partnert egyénileg, nem muszáj szervezettre elmenni. De egyébként van olyan csoportos, amelyen csak páran vannak, és nem 30-50 ember vonul.

5.

aug. 18. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!