Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-as Introvertált férfiak,...

30-as Introvertált férfiak, nektek ha nincsen populáris vagy társas hobbitok, nem találkoztok új emberekkel munkán keresztül, és nem váltak be az online app-ok, hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg egy olyan esetre gondolok, amikor a kiindulási pont az, hogy nem találkozol új emberekkel.


Mit lehet csinálni anélkül hogy szembemennél a természeteddel?


Szóval én pl. nem fogok elkezdeni alkoholizálni és kocsmába meg szórakozóhelyre járni, mivel nem élvezem.


Lehet hogy valami vallásos csoporthoz kéne csatlakoznom, mert igazából a spirituálisabb, nem túl materialista nők illenének hozzám, viszont nem vagyok hívő. :D


aug. 18. 11:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10.


Facebook-on nem vagyok, részben mert toxikus.


A turatárs oldalon pedig alig van meghirdetve túra, és azok is külföldi túrák javarészt.

aug. 18. 13:01
 12/28 anonim válasza:
Akkor így tényleg nehéz lesz.
aug. 18. 13:02
 13/28 anonim válasza:
Te szeretsz egyedül lenni, csak néha rádjön az 5 perc, és megszületnek az ilyen kérdések. :) Gondolj bele, akik kapcsolatban élnek, olykor ők is éreznek magányt, vagy hogy egydül vannak, annak ellenére, hogy élvezik a társas létet. Akkor egy egyedül élő ember miért ne vágyhatna olykor társra, annak ellenére, hogy ő élvezi az egyedüllétet?
aug. 18. 13:14
 14/28 A kérdező kommentje:

13.


Amúgy részben igaz. Viszont az ösztönöket nehéz leküzdeni. Kimegyek az utcára, mindenhol lenge öltözetű nők. Meg azok a nagyon rövid farmer nadrágok..., fél nap kell mire lehűl a vérem. Szóval van egy pont, amikor már minden más rovására megy, hogy nem tudom kiélni a vágyaimat. Lol

aug. 18. 13:28
 15/28 anonim válasza:
Ha csak ennyi hiányzik, akkor igazán kiélheted, hiszen ott a kezed. És ezt most még csak nem is oltásból vagy rossz szándékból mondom. De ha csak az ösztönökért hiányzik a nő, akkor tényleg az önkielégítés lehet számodra a megfelelő döntés. Vagy a prostizás.
aug. 18. 13:31
 16/28 anonim válasza:
Figyelj nem is kell leküzdeni az ösztönt. Ami ellen küzdesz mentálisan, csak erősebbé válik sok esetben. Meg kell élni. Ilyenkor segíthet egy kis beszélgetés a családdal, vagy ha van 1-2 barát akkor velük. Mindegy miről, bármiről. :)
aug. 18. 13:38
 17/28 A kérdező kommentje:

15.


Amúgy nem csak ez hiányzik, sőt, azt mondanám ez hiányzik a legkevésbé egy kapcsolatból, mégis ezt érzem a legintenzívebben, ez az ami elől nem tudok elmenekülni. Szomorú, hogy nincsen kivel nevetni, nincsen kivel megosztani az élményeket, de ezt még csak-csak elásom magamban, ha nem vagyok folyamatosan emlékeztetve a hiányra.

aug. 18. 13:44
 18/28 anonim válasza:

Az introvertált még mindig nem azt jelenti, hogy valaki antiszociális.


És ezért felesleges olyan embereket keresni, akik egy hazugságban élnek. Nem is értem a gondolatmenetedet: pont a vallási közösségekre jellemzőek az összejövetelek sok emberrel, holott pont ezt kerülnéd.

aug. 18. 14:00
 19/28 anonim válasza:

11. Te aztán tényleg mindenre keresel kifogást.

Most mondtad, hogy nem akarsz csoportosra, azért kell egyéneket keresned.

Ráadást most azért van kevés kiírva kevés túra, mert nyár és hőség van, ősztől más lesz a helyzet.

aug. 18. 14:11
 20/28 A kérdező kommentje:

18. Senki nem is állította, hogy a kettő megegyezik, és igazából nem is kéne törődni ezekkel a fogalmakat, csak azért használtam, hogy egyszerűbb legyen elképzelni a problémát.


Én kedvelem az embereket, de hamar elkerülöm az olyan helyzeteket, amikben nem érzem jól magam.


Írtam is, hogy miért pont a vallásos embereket tartom érdekesnek. Ők keresnek valamit, ami túlmutat a nagy tévéképernyőn meg az évente egyszeri tengerpari nyaraláson. Én is ilyen vagyok, abban az értelemben, hogy én sem a materiális dolgokban hiszek.

aug. 18. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!