Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-as Introvertált férfiak,...

30-as Introvertált férfiak, nektek ha nincsen populáris vagy társas hobbitok, nem találkoztok új emberekkel munkán keresztül, és nem váltak be az online app-ok, hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg egy olyan esetre gondolok, amikor a kiindulási pont az, hogy nem találkozol új emberekkel.


Mit lehet csinálni anélkül hogy szembemennél a természeteddel?


Szóval én pl. nem fogok elkezdeni alkoholizálni és kocsmába meg szórakozóhelyre járni, mivel nem élvezem.


Lehet hogy valami vallásos csoporthoz kéne csatlakoznom, mert igazából a spirituálisabb, nem túl materialista nők illenének hozzám, viszont nem vagyok hívő. :D


aug. 18. 11:25
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Nagyon együtt tudok érezni a kérdezővel, mert én is pont ilyen vagyok, pont ugyanezekkel a problémákkal küzdök.


Nem érdekelnek az emberek, csak a családom és az az 1-2 barátom, aki van. A nagyobb társaságoktól egyenesen irtózom. A kollégáim a munkahelyemen többszörösen kielégítik a beszélgetési igényemet, még sok is. Szívesen elvagyok a gondolataimmal, de folyamatosan vágyok egy társra.

Ilyenkor nyáron én is megőrülök a lányok látványától, amikor hazaérek az egyik első dolog a recskázás, szinte minden nap.

Vágynék rá, hogy valaki legyen mellettem, hogy valakit átölelhessek, babusgassak. Nem csak a szexről van szó. Egy társra volna szükségem és máris kiegyensúlyozottabb lenne az életem.


Debát így marha nehéz...

aug. 18. 22:22
 22/28 anonim válasza:
Az egyensúly légy te magad. Attól tartok, ha ez nincs meg, egy nő nem tud segíteni ezen, tapasztalat. Semmi sem fog változni, ugyan úgy irtózni fogsz az emberektől, csak amikor hazaérsz, lesz kinek betenni. Meg eleve ha irtózol a népektől, akkor abba a nők is beletartoznak, és ők ezt nagyon is érzik rajtad, sokkal inkább mint a férfiak.
aug. 18. 23:04
 23/28 anonim válasza:

Én ugyanez.


Senki nincs a közelben, aki vevő lenne rá. Interneten meg senki nem bízik senkiben.

aug. 19. 14:31
 24/28 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit kezd félresiklani a kommunikáció, szerintem elég sokrétű problémával küzdünk, nincsen két egyforma történet.
aug. 19. 16:04
 25/28 A kérdező kommentje:

Szerintem más, amikor valakinek a társkeresés vagy a családalapítás a legfőbb prioritás.


Ha ez lenne a legfőbb prioritás számomra, akkor minden társkeresőn ott lennék, eljárnék csoportos eseményekre, az anyagi célokra koncentrálnék.


Viszont engem egy új autó vagy egy szép ház nem hoz lázba, így nem is hajtok rá. Meg eljárni sem szeretek helyekre, mert akkor nem jut időm azt csinálni amit akarok.

aug. 19. 16:18
 26/28 anonim válasza:

#22

Ezt sokszor hallottam, sokáig el is hittem.

Persze van benne igazság, de rosszul fogalmaztam, nem a kiegyensúlyozatlanság a legjobb kifejezés erre, mert úgy érzem már jó ideje elég kiegyensúlyozott vagyok. Régebben talán igaz volt, de ez már jó ideje nem akadálya annak, hogy párom legyen. Az, hogy nem járok emberek közé, az már sokkal inkább.

Ráadásul a gyakorlat mást mutat: nálam sokkal kaotikusabb és betegebb embereknek van párkapcsolata!


Szimplán arról van szó, hogy hiányzik egy nő. Ennyi! Ez nem egy olyan űr, vagy szerep, amit bárki, vagy bármi más be tudna tölteni!

aug. 19. 19:44
 27/28 anonim válasza:
Sehol
aug. 21. 20:34
 28/28 anonim válasza:
Senki a világon rajtunk nem segít, ha mi magunk nem segítünk.
aug. 22. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!