Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet reális eséllyel...

Hol lehet reális eséllyel ismerkedni nőkkel ha már rég kinőttél a bulizásból és online is esélytelen? 38F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt naponta megkérdezik, így most rajtam a sor.


Ilyenkor hétvégén ismerkednék, de egy szál beszélgetésig is lehetetlen eljutni, mert nincsen olyan közös tér, ahol kezdeményezni lehetne.


Könyvtárat nehogy valaki felhozza. Szoktam menni néha, és még sosem voltam olyan szerencsés, hogy álmaim nője pont ugyanazt a könyvet kereste volna, pont ugyanakkor és ugyanott. Bármilyen hihetetlen.


ma 10:34
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

19. Ha a facebook az egyetlen lehetőségem, akkor inkább megőrzöm a maradék méltóságom és egyedül halok meg.


Hobbin keresztül ismerkedni nagyon nehéz, nagyon kicsi a merítés, ráadásul az a tapasztalatom, hogy a közös érdeklődés nem fontos egy társ esetén. Sokkal inkább a személyiség meg a kölcsönös fizikai vonzalom.

ma 11:35
 22/52 anonim válasza:

21:

Nem egyetlen, de az is egy plusz lehetőség, akkor miért ne? Nem kell hozzá kimozdulni se.

A többivel pedig teljes mértékben egyetértek. Nyilván jó azért, ha van legalább valamennyi közös érdeklődés, de nem csak ezen múlik természetesen.

ma 11:38
 23/52 anonim válasza:

A sportot próbáltad már? Uszoda, edzőterem?

Valaki biztos lenne :)

Nem kell feladni

ma 12:42
 24/52 A kérdező kommentje:
Az edzőterem egy nagyon konformista, közönséges réteget vonz, akikkel nem beszélek egy nyelvet.
ma 14:38
 25/52 anonim válasza:
Akkor az uszoda :)
ma 14:40
 26/52 anonim válasza:

Ha mindenre van kifogásod, akkor neked kell kitalálnod!


Én sporton és hobbin keresztül ismerkedem és működik.

ma 14:43
 27/52 A kérdező kommentje:
Az uszodázás más miatt nem jó. Meg amúgy is szóló sport, így ismerkedésre nem túl jó.
ma 14:47
 28/52 A kérdező kommentje:

Ha nem bánod, hogy elfecsérled az időd sportolás címszó alatt, ami még csak nem is biztos, hogy egészséges, akkor jó neked.


Ha olyan hobbid van, akkor szerencsés vagy, nekem nincsen olyan.

ma 14:52
 29/52 anonim válasza:
De miért nem jó az uszoda?
ma 14:55
 30/52 anonim válasza:

28. Te nem vagy komplett.

Sport, elfecsérelt idő, nem egészséges?!!! - Ezek baromira nem illenek egy mondatba.

De megmondom már most, hogy egyedül maradsz ilyen őrületes negatívsággal!

ma 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!