Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet reális eséllyel...

Hol lehet reális eséllyel ismerkedni nőkkel ha már rég kinőttél a bulizásból és online is esélytelen? 38F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt naponta megkérdezik, így most rajtam a sor.


Ilyenkor hétvégén ismerkednék, de egy szál beszélgetésig is lehetetlen eljutni, mert nincsen olyan közös tér, ahol kezdeményezni lehetne.


Könyvtárat nehogy valaki felhozza. Szoktam menni néha, és még sosem voltam olyan szerencsés, hogy álmaim nője pont ugyanazt a könyvet kereste volna, pont ugyanakkor és ugyanott. Bármilyen hihetetlen.


ma 10:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:
Próbáld meg könyvtárban, piacon, esetleg edzőteremben. Jobbat nem tudok.
ma 15:48
 32/52 A kérdező kommentje:
31. Azt mondod, lényegében az utcán szólítsak le nőket?
ma 16:00
 33/52 anonim válasza:
#28 A sport az jó én is jàrok. Testileg/lelkileg feltölt és hasznos. Nekem azért nem megy az edzőteremben mert edzővel toljuk és feszéjez az ismerkedésben ha ott àllnak mellettem. De többnyire egyébként ott mindenki magàra és az edzésre koncentrál ìgy kb ugyanannyi lehetőség/esély van mint ha beülnél egy random kàvézóba ismerkedni. Legalábbis ez az én meglátàsom az eddigi tapasztalatok alapján
ma 16:06
 34/52 A kérdező kommentje:

Még rosszabb a helyzet, mint gondoltam, ha tényleg csak ezek vannak.


Kondizni meg kávézókba csak normik járnak, bocsi.

ma 16:14
 35/52 A kérdező kommentje:
Ha kávét vagy teát akarok inni, akkor főzök magamnak, komolyan jó hogy nem szarni is csak olyan helyre jár mindenki ahol a segget is kitörlik helyettük.
ma 16:18
 36/52 anonim válasza:

#34

Akkor te milyen vagy?

Vagy pasival akarsz összejönni?

ma 16:21
 37/52 anonim válasza:
#35 Jó hát ennyi erővel koncertre se menjél mert egy nagyobb hangfallal minden megoldható otthon is akár 🤣🤣 Ez azért màr szànalmas ne haragudj
ma 16:22
 38/52 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg
ma 16:24
 39/52 anonim válasza:

#38

Oké

Akkor a szexet, hogy oldod meg?

ma 16:27
 40/52 A kérdező kommentje:
37. A legtöbb koncert szar és élvezetesebb fülhallgatóval pofikat hallgatni spotify-on.
ma 16:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!