Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudok orvosokkal ismerkedni?

Hol tudok orvosokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de mindig is vonzottak az okos férfiak, leginkább az orvosok, mert az életem során leginkább velük találkoztam többször. Huszas éveimben járok szóval nem a 35+ éves orvosok érdeklődési köreire vagyok kíváncsi, hanem a fiatalabbakéra. Hova menjek, hogy találkozzak velük? Biztos ők is járnak néha ide-oda mikor idejük engedi és nem pihennek. Lehet kicsit elvetemült a kérdésem, de ez van

ma 10:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És miért?
ma 14:41
 12/16 anonim válasza:

9. Ez egy szakmai naptár. Ott az időpont és a cím, hogy mikor és hol van ilyen rendezvény. Többnyire szállodákban. Csinosan besétálsz a hotelbe, és ott nyüzsögnek a dokik. Csinosan öltözz! A trükk: NE nyitásra menj! Azaz, ha 9-kor kezdik, 11-re menj! olyankor már nincs regisztráció, és hamarosan mennek ebédelni, ahová ha szépen mosolyogsz, téged is meghív valamelyik doktor bácsi. Vagy a dohányzónál megkínálnak tűzzel.

Okos legyél, magabiztos, és legyen "sztorid", hogy minek vagy ott! Pl.: barátnőmnek nézünk eljegyzési party helyszínt..., vagy valami. Okosan!

ma 14:47
 13/16 anonim válasza:
Iratkoz be az orvosira és ott találsz biztos valakit.
ma 15:00
 14/16 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha nem engednek be? Mi az hogy random besétálok? Hogy vegyülök el közöttük? Odamegyek egyhez aztán megmondom hogy csak kajálni jöttem be?xD nem tudom nekem ez abszurd, de megcsinálnám. Ide kik mennek? Mármint ezek kötelező kongresszusok orvosoknak vagy random aki tud róla eljár ilyen helyekre? Miket csinálnak az ilyen eseményeken? Csak ebédelnek együtt, beszélgetnek aztán hazamennek? Nem fizetős ezeken részt venni?
ma 15:28
 15/16 anonim válasza:

Most őszintén! Ha véletlenül be is keverednél egy ilyen konferenciára, mi a bánatról tudnál diskurálni velük??

Nem kell válaszolni, csak gondolkodj el rajta.

ma 16:27
 16/16 anonim válasza:

#15 ha csinos és kedves és egy kellemes emberi jelenség, akkor elég az időjárásról is. Ha ott van az a csáb és nőiesség, akkor nem hiszem, hogy kell ennél több.


Gondolod, hogy egy orvos az aranyérműtétekről akar a csajával beszélgetni? :D

ma 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!