Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudok orvosokkal ismerkedni?

Hol tudok orvosokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de mindig is vonzottak az okos férfiak, leginkább az orvosok, mert az életem során leginkább velük találkoztam többször. Huszas éveimben járok szóval nem a 35+ éves orvosok érdeklődési köreire vagyok kíváncsi, hanem a fiatalabbakéra. Hova menjek, hogy találkozzak velük? Biztos ők is járnak néha ide-oda mikor idejük engedi és nem pihennek. Lehet kicsit elvetemült a kérdésem, de ez van

ma 10:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
20 éves orvos nincs
ma 11:14
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze a 25-35 korosztályra gondoltam
ma 11:22
 3/14 anonim válasza:
Jelentkezz orvosi egyetemre, és ott lesz egy csomó leendő doki.
ma 11:30
 4/14 anonim válasza:

[link]


Jó vadászatot csajszika! :)

ma 13:07
 5/14 anonim válasza:

Ha fiatalokat akarsz, akkor orvosi egyetem, vagy egyetemi bulik.

Vagy betegként :D

ma 13:07
 6/14 anonim válasza:
Hát lehet, hogy téged vonzanak az okos férfiak, csak te nem őket! XD
ma 13:08
 7/14 anonim válasza:

4: ez nagyon jó :D


Kérdező, szerintem ezek közül a fogorvosi kongresszusra menj. Azt hallottam, hogy a fogorvosi konferenciákon van mindig a legnagyobb buli :D

ma 13:09
 8/14 anonim válasza:

7. 4. vagyok.


Biza! :) Főleg a több napos/hétvégés, ottalvósak a jók. Vacsi, pia, doki és gyógyszerdíler csajok, wellness részleg,... minden pénzt megér, főleg, ha gyógyszercég fizeti. >:)

ma 13:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi 4-es de nem értem pontosan, ez micsoda? Én teljesen átlagos vagyok, nem hinném, hogy orvosoknak szóló kongresszusokon részt vehetek
ma 14:34
 10/14 anonim válasza:
Az orvosok leginkább az asszisztensnőket tologatják, kevesen kötik le magukat, szakmán kívülivel meg főleg ritkán állnak szóba.
ma 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!