Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A lányok miért ilyenek társker...

A lányok miért ilyenek társkeresőn?

Figyelt kérdés
Elvárják hogy ne szia mizuval kezdjen a pasi, ami amúgy valahol még jogos is, meg hogy már elsőre szórakoztatót írjon különben leszar. De nekem rengeteg lány írt először match után, és kivétel nélkül annyira futotta tőlük, hogy "szia☺️☺️" Akkor hogy van ez? Mégiscsak jó ez a kezdés? Vagy nektek nem kell megerőltetni magatokat?

tegnap 10:40
1 2 3 4
 11/38 Kedves Vezető válasza:

Eeeegen, ki lehet, de 40 évesen, már nem vagyok bohóc hogy szórakoztassam az első üzivel, meg bizonygassam h mennyire különleges vagyok.

Mondom, ha visszaír hogy szia, felőlem beszélgethetünk, sokan így vannak vele, talán ezt nem érti a másik fél, hogy nem azért írok annyit h szia, mert ennyit tudok, hanem, azt gondolom h ha visszaköszön, kezdődhet a beszélgetés.

Amúgy meg sokan kezdenek valami frappánssal, aztán meg az a baj.

Érdekes, a TV2 TXT 810 oldalán régen teloszámmal együtt felnyomtam egy SMS-t hogy ilyen, és ilyen vagyok, ismerkednék, jöttek az üzenetek, találkozások.

Ez van.

Remélem sikeresek akkor a több 1 sziánál nyitóüzeneteid.


De innentől kezdve ha szerinted is többet kell írni, nem értem a kérdésed sem, amit megválaszoltál nagadnak.

tegnap 12:01
 12/38 Awatpr0 válasza:

Igazad van, normálisan el kellett volna olvasnom a kérdést.

A lányok erre jobban tudják a választ...

Én örültem volna neki, ha legalább egy 'Sziát' írnak nekem, mert 99%ban én kezdeményeztem társkeresőn, mindig nekem kellett próbálkoznom. Biztos úgy vannak vele, hogy mivel nők és kezdeményeznek, biztosan választ kapnak és valahogy elindul a beszélgetés, így nem kell megerőltetniük magukat. .főleg ha van már egy szimpátia/match

tegnap 12:07
 13/38 A kérdező kommentje:

#12

Szóval igazából akkor kizárólag arra apellálnak, hogy nők. Mert a szimpátia, match akkor is megvan, ha pasi kezd sziával.

tegnap 12:27
 14/38 A kérdező kommentje:

#11


Akkor mégegyszer. Igen, szerintem is baj ha csak ennyivel tud kezdeni a másik fél, legyen az lány vagy fiú.

A kérdés pedig arra vonatkozott, hogy mivel tapasztalataim alapján a lányok között is rengeteg ilyen van aki egy nagyon izgalmas sziát tud csak kibökni, ők milyen alapon várják el, hogy a srácok kreatív kezdést adjanak?

Szerintem mindenki azt várja el amit maga is tud biztosítani. Mert ez kb olyan mint amikor valaki topos sportos testű faszit/nőt akar, ő meg közben van vagy 180 kg....

tegnap 12:31
 15/38 anonim válasza:
Kérdező: olvastad a 10. választ?
tegnap 12:32
 16/38 anonim válasza:
A legjobb amikor valami Shakespeare-i szöveget ìrsz és nem válaszol akkor sem 🤣
tegnap 12:37
 17/38 A kérdező kommentje:

#15

És? Innentől kezdve akkor semmibe nem kell energiát belefektetnie, ismerkedésbe, beszélgetésbe, párkapcsolatban a kapcsolatba se fog energiát beletenni mert ő fog szülni?

tegnap 13:02
 18/38 anonim válasza:
Nem, csak nincs annyi dolga vele. Mint ahogy neked egyszer se kell szülni. Se szoptatni, és nincs terhességi hányásod se, egész nap. Nem is hízol a duplájára. Úgyhogy, ha az ismerkedésben ezek után egyformaságot akarsz, akkor veled nem stimmel valami.
tegnap 13:26
 19/38 anonim válasza:

Totál trollkérdés.

Kérdezel, válaszolnak, aztán oltogatod a népet hogy szerinted is több kell egy sziánál.

Szia! 😁

tegnap 13:32
 20/38 A kérdező kommentje:

#18

Hát szerintem ez elég fura hozzáállás, hogy "hát én szülni fogok, nem erőltetem meg magam innentől kezdve semmiben"


#19


Senkit nem oltogattam, és már magában a kérdésben is írtam, hogy a csak "szia mizu" elég vékony kezdésnek

tegnap 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!