Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A lányok miért ilyenek társker...

A lányok miért ilyenek társkeresőn?

Figyelt kérdés
Elvárják hogy ne szia mizuval kezdjen a pasi, ami amúgy valahol még jogos is, meg hogy már elsőre szórakoztatót írjon különben leszar. De nekem rengeteg lány írt először match után, és kivétel nélkül annyira futotta tőlük, hogy "szia☺️☺️" Akkor hogy van ez? Mégiscsak jó ez a kezdés? Vagy nektek nem kell megerőltetni magatokat?

tegnap 10:40
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:

Ez is csak kereslet kínálat alapon működik

Ha valaki tud valami jót írni szia mizu helyett, akkor fog, mivel előnybe akar kerülni a többiekkel szemben. Innentől kezdve ha te szia mizut írsz akkor hátrányban leszel, ennyit közöl az adott lány.

tegnap 10:56
 2/38 A kérdező kommentje:
És a lányok miért így kezdenek?
tegnap 11:28
 3/38 Awatpr0 válasza:
Mert napi 50+ üzenetet kapnak társkeresőn(ha viszonylag jól néz ki egy csaj)és ebből sokan kezdenek szia mizu val. Tehát ki kell szűrniük ebből az egyefi üzeneteket.. Neked mi lenne a reakciód, ha rád írnànak baromi sokan, ebből a nagy része "szia mizu" val kezdődne? Vàlaszolnàl mindegyikre?
tegnap 11:41
 4/38 Kedves Vezető válasza:

Mert annyi faszi van egy csajon, mint szrn a légy.


Engem is lelomboz egyébként ez a jozzáállás, amikor a bemutatkozó szövegben írják hogy:


"Ha nem tudsz kinyögni egy sziánál többet, húzz balra, stb.

Meg imádom még mikor elkezdünk beszélgetni, mondjuk egy délelőtt, aztán jön a tiltás a semmiből, egy random témánál, mert talált jobbat, érdekesebbet.

Vannak a szeretet morzsákért kuporgó faszik, meg a válogató Nők.

Ez van, ehhez kell igazodni.

Multkor ráírtam egyre hogy:

Igazán meglepett, mert egy sima ült az ágyon , nem giccses képe volt.

Próbáltam bókolni hogy milyen ritka az ilyen, szimpatikus, stb:

Válasz:

Mindenki ezt írja, tiltás.

Ennyit ezekről az appokról. 😁🤦🙄

tegnap 11:48
 5/38 Kedves Vezető válasza:
*hozzáállás
tegnap 11:48
 6/38 A kérdező kommentje:

De most nem az volt a kérdés, hogy miért nem válaszolnak mindegyikre, nem ez a baj. Az a kérdés, és az a baj, hogy miért nem erőltetik meg magukat, és miért kezdenek ugyanúgy sziával, vagy szia mizuval.


Szerintem ne várj el olyat a másiktól amit te magad nem vagy hajlandó megtenni.

tegnap 11:49
 7/38 Kedves Vezető válasza:

Amúgy nem értem miért kellene több elsőre egy sziánál, ha meg többet írsz az a baj.

Részemről ha visszaír h szia, jelentése: érdeklem, beszélgethetünk..

tegnap 11:50
 8/38 A kérdező kommentje:
Ez a #3nak ment
tegnap 11:50
 9/38 A kérdező kommentje:

#7

Hát azért szerintem se a legizgalmasabb kezdés a szia, vagy a szia mizu sem. Én sem szoktam ilyen lányoknak válaszolni.


De én nem is csak sziával vagy csaj szia mizuval kezdek, hanem megerőltetem magam, és kitalálok valamit az adatlapja alapján meg ilyenek

tegnap 11:51
 10/38 anonim válasza:

Akármi is van - szülni ő fog.

Tehát akkor még az is meglehet, hogy tőle csak egy "sziá"-ra futja, ÉS még így is igaza van.

tegnap 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!