Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti milyen srácokkal...

Lányok, ti milyen srácokkal matcheltek társkeresőn, kinek írtok vissza?

Figyelt kérdés
Kinézet, stílus, bemutatkozás, képek, első üzenet, stb tulajdonságokat figyelembe véve, milyen srác tetszik nektek?

2023. okt. 17. 20:06
 1/7 anonim válasza:
Ott sok tufa csaj van, mintha Tufáliában lennénk. Jelöl, aztán nem áll szóba. Nem is értem a logikájukat. De jól fog mutatni az Instán 15 év múlva róluk egy fotó 20 macskával és elhízott testtel. :D
2023. okt. 17. 20:37
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát mert arra vár, hogy a srác írjon, azért nem ír. Te miért nem írsz?
2023. okt. 17. 20:39
 3/7 anonim válasza:
Nem az első kommentelő vagyok, de néha tényleg elég furcsák a nők. Nagy ritkán szokott lenni matchem pl. Badoo-n vagy Fb társkeresőn, viszont amikor írtam az adott nőnek (hozzátenném: normálisan, érdeklődő módon), akkor már nem nagyon jött válasz. Szóval nem értem, hogy ha visszajelölnek, és kapnak egy normális üzenetet, akkor arra miért olyan nehéz válaszolniuk.
2023. okt. 17. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól függ mit írtál. Nem köztekedésből, de lehet az ezredik "szia mizu"-ra vagy "hello mesélj magadról 😊"-ra én sem válaszolnék
2023. okt. 17. 23:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Kötekedésből*
2023. okt. 17. 23:46
 6/7 anonim válasza:
Én is matchelek a nőkkel de nagyon kevés olyan van aki visszaír. Tegnap Badoon matcheltem egy lánnyal direkt csak egy sziát írtam de tudjátok hogy van ez? Aki arcra szimpatikus nekik azokra egy sziára is visszaírnak egy sziát, de aki nem annak egy közös hobbiról szóló érdeklődésre sem válaszolnak. Lényeg ha szimpi vagy a lánynak egy szia, mizura is írni fog valamit.
2023. okt. 18. 16:51
 7/7 anonim válasza:
#4: Ennél azért értelmesebb dolgokat szoktam írni, próbálom kiemelni, hogy mi az, ami szimpatikus benne, kérdéseket szoktam feltenni, ha pl. meg van adva a hobbijánál valami (mondjuk ha olvasás, akkor mit szokott olvasni stb.).
2023. okt. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!