Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok a nők akik panaszkodnak...

Azok a nők akik panaszkodnak hogy nehéz pasit találni, miért nem reagálnak ha például itt kezdeményez nála egy pasi?

Figyelt kérdés
Így elhiszem hogy sehol nem találnak. Még a direkt megkereséseket sem fogadják.
tegnapelőtt 11:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hány itteni pasival találkoztatok már?
tegnapelőtt 14:41
 12/21 anonim válasza:
Hát azt mindenki tudja hogy akik itt vannak nagyjából senki se normális.Szóval tuti hogy nem itt fog keresni
tegnapelőtt 14:46
 13/21 anonim válasza:

Tudod, akik úgy kezdik az "ismerkedést", hoyg szeretnék veled szexelni - és ez még a moderátabb tipus, a többség trágár is kifejezetten -, azok esetében nem hinném, hogy bármit is vesztettem volna, ha nem akarok vele semmit ezután.

A másik tipus, aki közli, hogy szeretne ismerkedni, és "írjak magamról", de ö semmit nem közöl magáról azon kívül, hogy egyedül van. Az ilyen sem az, ami veszteség lenne, ha nem megyek bele semmiféle ismerkedésbe.

A gond az, hogy a nöknek vannak igényeik, még pedig egy értelmes lényt keresnek, akivel lehet beszélgetni, programokat csinálni, és nem csak szexet akarnak minden egyéb nélkül.

tegnapelőtt 14:52
 14/21 A kérdező kommentje:
12. Keresni nyilván nem itt kell. Nem társkereső. Ez a hely olyan inkább mint a tömegközlekedés, utca, iskola stb., ahol véletlen is összeakadhat valaki valakivel. Ezeket a lehetőségeket kizárni butaság. Nem csak a társkeresőn lehet párt találni. Bárhol.
tegnapelőtt 14:53
 15/21 A kérdező kommentje:

13.


Nem hiszem hogy csak ilyenek írnak.


"A gond az, hogy a nöknek vannak igényeik, még pedig egy értelmes lényt keresnek, akivel lehet beszélgetni, programokat csinálni, és nem csak szexet akarnak minden egyéb nélkül"


Én férfiként például ilyen vagyok.

tegnapelőtt 14:55
 16/21 anonim válasza:
Na te "korosztályodban jó pasi"! Ki vele! Hány éves vagy? :D
tegnapelőtt 16:06
 17/21 anonim válasza:

A jó pasi mit jelent nálad?

A hited szerint megvan mind a 24 fogad, csak foltokban kopaszodsz és nem több, mint 22 kiló felesleg van rajtad, amit úgy próbálsz meg leadni magadról, hogy anyád pincéjébe költöztél, hogy naponta párszor lépcsőzz , amikor felmész sza*ni, kaját levinni, amit anyu főzött?

tegnapelőtt 16:51
 18/21 A kérdező kommentje:
46 vagyok
tegnapelőtt 17:53
 19/21 anonim válasza:
Én régebben beszéltem itt sok nővel, jó néhánnyal átmentünk pl. Fb-ra. Hát kérem, siralmasak a tapasztalataim. Még azok többsége is eltűnt itt, akivel egyébként jól és normálisan el tudtunk beszélgetni (pedig már ez is nagy szó, a többségtől csak pár szavas válaszokra futja, és várja, hogy szórakoztassák, mint valami királylányt), vagy ha felvetettem, hogy szívesen megismerném őket jobban is, akkor ezért léptek le. Akikkel átmentünk mondjuk Fb-ra, azok között is volt irreálisan beképzelt, de leginkább csak ígérgetőkkel és gerinctelenekkel volt "szerencsém" kommunikálni. Amúgy az itteni nők jelentős része férfigyűlölő, mocskos szájjal, fröcskölődve képesek csak hangot adni a gyűlöletüknek (mint itt némelyik hozzászóló), meg akad néhány betegesen rettegő, aki szerint ő csakis elvágott torokkal, megerőszakoltan végezheti, ha idegenekkel próbál ismerkedni. A legtöbben csak picsognak, hogy nekik milyen rossz, mert magányosak, de nem hajlandóak kimozdulni a komfortzónájukból. Ha hosszabb, normális hangvételű beszélgetés után is hiába ajánlom fel, hogy találkozzunk, én fogok fizetni, nyilvános helyre megyünk stb., de valaki még így sem áll kötélnek, azzal nem tudok mit kezdeni.
tegnapelőtt 18:04
 20/21 anonim válasza:
Én három férfival is találkoztam, akivel itt kezdtünk el beszélgetni kifejezetten ismerkedés céljából. Volt köztük normális, és olyan is, aki végig annak tűnt, csak utána derült ki, hogy nem igazán volt korrekt, és őszinte... Persze elég sok idióta is írt már nekem. Azóta meg már elment a kedvem ettől az egész erőltetett, direkt ismerkedéstől, nem nekem való.
tegnapelőtt 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!