Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért panaszkodnak az itteni...

Miért panaszkodnak az itteni csajok, hogy nincs jó pasi, ha ők sem néznek ki jól?

Figyelt kérdés

Vagy összeségében ők sem jobbak.

A csajok magasabb szintet akarnak, mint ők, ez lehet a háttérben?:D



2015. márc. 2. 23:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Az itteni fiukról alkotott véleményükről beszélek!
2015. márc. 2. 23:28
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Mert mi köze az ő kinézetüknek ahhoz, hogy van-e jó pasi?
2015. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Sok itt a beképzelt emberke.
2015. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Túl magara teszik a lécet
2015. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2

Kicsit gondolkozz.

Panaszkodásról beszélünk!

2015. márc. 2. 23:41
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Akárkiről láttam itt képet, mindegyik csúnya, kövér, alacsony ember volt. Legyen az lány vagy fiú.
2015. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a lányoknak azért nem reális az önértékelésük (ami a külsőt illeti), mert sok pasi csak meg akarja kúrni őket és akkor elhintenek róluk minden szépet. Persze a pasi nem így gondolja, csak kanos és hát mégis csak punci, nem rólalyuk.
2015. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
***rókaluk
2015. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7

Jól mondod.

2015. márc. 2. 23:54
 10/24 anonim ***** válasza:
9%

Én jól nézek ki. De mondjuk, nem is panaszkodom, hogy itt nincs jó pasi. Láttam én itt már néhány helyes srácot is(most hogy saját kép volt-e...), meg persze, voltak kevésbé helyesek. De olyan reménytelenül ocsmányakat, ahogy itt általában bemutatják magukat, még sosem. De még ha láttam is volna, sem panaszkodnék emiatt, ez nem egy panaszkodni való dolog :D


Én általában csak azon csodálkozom, hogy a kevésbé helyes srácok szidják a nőket, mert milyen felszínesek vagyunk, nem jövünk össze velük, mert nemtudoménmi, de közben meg azért a kérdésben is általában benne van ez a "csúnya fiúként sosem lehet szép barátnőm?" dolog- ők se csúnya lányt akarnak maguknak. És az esetek többségében lehetne barátnőjük, csak az pont nem egy 10/10es buksza, hanem kicsit szerényebb kinézetű- hozzájuk hasonlóan.

2015. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!