Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány 20 év...

Ferenc2030 kérdése:

Van itt olyan lány 20 év feletti aki nagyon szeret olvasni és kirándulni . visszahúzódó ? én 33 éves pasi vagyok szeretek kirándulni olvasni már nem annyira de szeretem ha olvasnak nekem . van párom de már nem igazán működik a dolog nem ért meg.

Figyelt kérdés
írj ha ez igy neked nem gond
szept. 15. 17:37
 1/9 anonim válasza:
Nagy biznisz. Mit kapna tőled egy ilyen lány? Könyv utalványt?🙄
szept. 15. 17:41
 2/9 anonim válasza:
Szakíts a pároddal, mielőtt másokkal ismerkednél.
szept. 15. 17:44
 3/9 anonim válasza:
2. Hozzá kellene már szoknotok, hogy a férfiak addig nem szakítanak, ameddig nincs értelme, azaz nem jön egy új nő. Ez így pont jó, ugyanis a nők bármikor pasizhatnak, bármikor szexelhetnek, addig egy átlagos férfi nem. Én sem fogok addig elválni, ameddig nem találok egy értelmes, érző, normális nőt. Tudod ez ugyanolyan nehéz dolog, mint nektek normális férfit találni. Az arányok egyformák, még ha ez hihetetlen is a másik oldalról nézve.
szept. 15. 17:53
 4/9 anonim válasza:

Sokunknál nem műkődik a dolog 😅

Klubbot lehetne nyitni!

szept. 15. 18:07
 5/9 anonim válasza:
A férfiak gyávák szakítani.
szept. 15. 18:14
 6/9 anonim válasza:
Nem értem. Te mit tudsz nyújtani egy ilyen fiatal lánynak? Néha megdugnád? Vagy titokban bújkálva elmehetnétek olykor moziba? Őt mit nyerne belőled?
szept. 15. 18:15
 7/9 anonim válasza:

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy 33 éves - pasinak mondja magát - és olvastatna magának, mint egy kisgyermek v. aki rosszul lát.

Arra ott a hangoskönyv.

szept. 15. 18:19
 8/9 anonim válasza:

3 topkomment 😄

Nagyon egyet ertek..

szept. 15. 19:20
 9/9 anonim válasza:

Én 29 éves szűz nő vagyok,és nagyon jól érzem magam így.

Rájöttem hogy a női és a férfi kapcsolatoknak semmi értelme.

szept. 16. 01:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!