Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves nő jobb esélyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves nő jobb esélyekkel indul Magyar Péternél mint egy 43 éves? Egyedülálló anyák 1 gyerekkel előnyben lehetnek nála?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy el lehet őt hívni randizni, lehet, hogy elmegy. Az előző barátnője megközelítőleg 10 évvel volt fiatalabb mint ő, az exfelesége vele egyidős. Evelinnek volt 1 gyereke az előző kapcsolatából, ami azért lehet neki előnyös, mert valószínűleg már nem akar több gyereket, van már neki 3, a gyerektelen nők viszont általában akarnak gyereket, kivéve ha alsókategóriásak, akik társkeresőkön szocializálódtak és magukhoz képest feljebb lövik az igényeiket. Ráadásul 1 gyerek az előző kapcsolatból még mindig jobb mint 2-3.

aug. 28. 16:34
A kérdező szavazást indított:
33 éves nő jobb esélyekkel indul. / Egyedülálló anya 1 gyerekkel jobb esélyekkel indul.
33 éves nő jobb esélyekkel indul. / Egyedülálló anya 1 gyerekkel nem indul jobb esélyekkel.
33 éves nő nem indul jobb esélyekkel / Egyedülálló anya 1 gyerekkel nem indul jobb esélyekkel.
33 éves nő nem indul jobb esélyekkel / Egyedülálló anya 1 gyerekkel jobb esélyekkel indul.
7 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Ez az a bántalmazo botrányos ürge? Nekem nem kéne.

Amugy sem. Nyilván nagy az arca a pénz szamit nem a szeretet nàrci meg stb.

aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Ennél a kérdésnél Magyar Péter a csúcskategóriás férfit jelképezi és azt próbáljuk logikusan végiggondolni, hogy kell-e még neki a saját korosztálya, meg, hogy az új barátnő jelöltnek, hogy kell gondolkodia szaporodási kérdésekben.
aug. 28. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez a fazon nem tudom mitől csúcskategóriás. De most komolyan, MP tényleg jóképűnek számít? Mert akkor valami baj van az ízlésemmel. Akkor már inkább Toroczkai, komolyan mondom.
aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3: Felsőkategóriás külső, csúcskategóriás pénztárca, igen, ő bizony csúcskategóriás.


Toroczkai meg a gyatyáját is rákölti a bírósági perekre a Metával, meg a disznófejű nagyurakkal.

aug. 28. 17:10
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Külsőre középkategória, teljesen átlagos fazon.
aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a Jakab Péter jobban tetszik 🤩😛.
aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én pasi volt nekem nekem Orbán a favorit nagyon bejövős bula
aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5: Mindenképpen benne van a felső 10%-ban külsőre. Talán még a felső 1%-ban is, de abban már nem lennék biztos.
aug. 28. 17:39
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes körökben mozoghatsz, ahol ez felső 10%. Normálisan néz ki, nem egy gázos alak, de ez messze van a top kategóriától. Ha nem tudnám, ki ő és látnám valahol, észre sem venném mint férfi.
aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Bírom, amiket csinál, de messze nem felső 10%.
aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!