Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sosem volt még kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem volt még kapcsolatom 33 éves nőként, min tudok javítani, változtatni, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Online nem ismerkedem már, sajnos nem vagyok szép, így Tinderen és hasonló appokon csak kudarcok értek. Azt meg nem akarom, hogy egyéjszakás kaland során valaki olyan szexeljen velem, aki csak szánalomból bevállalna. Még soha senki nem dicsért meg életem során, senki nem éreztette velem, hogy vonzó vagyok, emiatt egyáltalán nincs önbizalmam. Nem vagyok elhízva, de csinos sem, így arra gondoltam, ha elkezdek edzeni rendszeresen, plusz figyelek a kajára, tehát leglább a testemet rendberakom, akkor hiába csúnya az arcom, így könnyebben fogok találni magamnak valakit?
aug. 21. 13:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*rendbe rakom

Bocsi a szóköz hiányáért.

aug. 21. 14:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez jó ötlet, már szerintem láttalak az oldalon, simán lehetsz egész jó ha hajadra, testedre, öltözködésre figyelsz.


Sok csúnya ott rontja el hogy még jobban ráerősítenek

aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi! Ezen az oldalon fogsz találni vevőt.
aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Simán! Kicsit foglalkozz magaddal, nem is azért, mert nem vagy elég szép, hanem hogy annak érezd magad, nőjön az önbizalmad. Egy kis me time, fodrász, arcpakolás, pedikűr, manikűr, egy-két új ruha és én bombának szoktam érezni magam (pedig valószínűleg ugyanolyan vagyok, mint máskor). A sport ugyanilyen, te érzed magad szexibbnek, magabiztosabbnak tőle. Az önbizalom pedig nagyon fontos a társkeresésnél (nem az önhittség), hanem a határozottság, amikor valaki jól érzi magát a bőrében és ez átragad másokra is.


De mivel ez elsősorban lelki dolog, ezért simán elmehetsz pszichológushoz, vagy egy párkapcsolati coach-hoz, aki elkezd veled dolgozni az önbizalmadon és azon, hogy hogy tudsz javulni a társkeresésben.


Sok sikert!

aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Jó kezdet.

De fodrász, szoli, műköröm, műszempilla se árt, meg pár öltözködési tipp.. Ha nem vagy szép arcilag ajaktöltés, smink tanácsok.


De ott van kelemen Anna.

Egy kampós orrú, full átlag enyhén pocakos csaj volt 20 évesen.

Most meg ilyen 200ezer nála 1 óra 2 hét várólistával.

aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ajaktöltés??? Plasztika??

Soha! Milyen idióta tanácsok

aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

#6

A pasikat a kopaszodás miatt ha a nők elküldik, 2-5 millió forintos hajbeültetésre, akkor a férfiak miért ne küldhetnék el a nőket plasztikára?

Itt konkrétan 30 nő írta le nekem, hogy pár hónap alatt simán osszetudnam gyűjteni a hajbeultetes árát.


Hát akkor ti is gyűjtsétek össze pár hónap alatt a plasztikai sebészet árát. 😉

aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BohócKolbász ***** válasza:
64%

Elsősorban önmagadat tanuld meg szeretni. Ha elégedetlen vagy, tegyél érte hogy ez változzon. És addig dolgozz ameddig nem látod azt a nőt a tükörben akire már mosolyogni tudsz. Mások úgysem fognak annyira boldoggá tenni mint te önmagadat.

Aki sportol az elsősorban saját magáért teszi, akár tetszik másnak akár nem. Kínai ruhaboltból is lehet csinosan öltözni. Egy kicsit azt érzem nem találod a helyed a világban, nem találod önmagadat sem.

Ezért kérlek, keresd meg magadban a nőt, mert benned van. Ez a fő feladat. ☺️

aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ne menjen már el a józan eszed 33 évesen, ha eddig nem.

Én is ugyanennyi vagyok, szintén sikertelen, csúnya arcú és vékony (ma már nem kórosan, 170/58).

Az arc (fej) a legfontosabb!!! Ha az nem szép (natúran, nem csak profi sminkkel!), akkor hiába minden. Max. így jársz (olvasd végig):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Az egy óriási átverés és ostobaság, hogy ha "nagyon adsz magadra", "igényes vagy", "dolgozol magadon" stb., az majd meghozza a sikert. Nem.

De ha jólesik, szívathatod magad fölöslegesen... Repül egy csomó pénz, idő, energia a kukába, aztán ha eddig nem voltál épp eléggé elkeseredett és frusztrált, ezt követően garantáltan az leszel, konstatálva, hogy hiába küszködtél annyit.

aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszokat. Korábban nem írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, így is eléggé össze kellett szedjem magam, mert gondoltam, hogy sok bántást fogok emiatt kapni a válaszokban. Tisztában vagyok vele, hogy rengeteget kell dolgozni önmagamon, csak úgy nehéz, hogy soha nem kapok pozitív visszacsatolást. A szám azon kevés testrészeim egyike, amivel elégedett vagyok, műszempilla, műköröm nagyon távol áll tőlem, nem is tetszik, így ezeket hanyagolnám.
aug. 21. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!