Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sosem volt még kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem volt még kapcsolatom 33 éves nőként, min tudok javítani, változtatni, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Online nem ismerkedem már, sajnos nem vagyok szép, így Tinderen és hasonló appokon csak kudarcok értek. Azt meg nem akarom, hogy egyéjszakás kaland során valaki olyan szexeljen velem, aki csak szánalomból bevállalna. Még soha senki nem dicsért meg életem során, senki nem éreztette velem, hogy vonzó vagyok, emiatt egyáltalán nincs önbizalmam. Nem vagyok elhízva, de csinos sem, így arra gondoltam, ha elkezdek edzeni rendszeresen, plusz figyelek a kajára, tehát leglább a testemet rendberakom, akkor hiába csúnya az arcom, így könnyebben fogok találni magamnak valakit?
aug. 21. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kirándulni
aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az edzés szerintem nagyon jó ötlet, én férfi vagyok, teljesen átlagosnak gondolom magam, és nekem us szándékomban áll, hogy elkezdek edzeni. Esetleg lehetnénk edző társak.
aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalkozol magaddal az csak jó
aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!