Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Par evvel ezelott meg voltak...

Par evvel ezelott meg voltak matcheim tinderen. 25-36 kozott keresek de zero siker. Pedig a fotoim is ugyanazok mint par eve es akkor meg ment. Akkor 42 voltam. Mi lehet a gond? F/45

Figyelt kérdés

aug. 22. 15:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19. Kosz ez igy ertheto. Hat en szuper lajkokat nem dobok.

Amugy az elejen meg osszemeccselodtem csajokkal abbol a korosztalybol amit kiirtam de kb egy het utan az egesz behalt.

aug. 24. 18:50
 22/26 anonim válasza:

#13-as kommentelőnek adok igazat abban, hogy

a legtöbb aki itt hozzászólt fel sem fogta hogy mire irányul a kérdés, csak bele akarta böfögni az előítéletét úgy általában életkorral kapcsolatban. Tényleg, ez a kérdés olyan mint egy IQ teszt.

aug. 26. 22:31
 23/26 anonim válasza:

13 és 22

Így van, sajnos nagyon sok a funkcionális analfabéta, nem is értik meg a kérdést és mellébeszélnek.

aug. 27. 23:03
 24/26 anonim válasza:

Kérdező, erre igazából válaszolni én sem tudok mert ugyan ebben a cipőben járok.

Pont mondta nekem egy kolléga a napokban hogy "miért nem regisztrálsz egy társkeresőre? Fogadjunk hogy egy hét alatt lesz csajod!"

Te mondom ember, fel vagyok regisztrálva és nincs match-em.

Csak találgatni tudok de vagy ennyire el idegenedett a világ hogy a nők nem bíznak a másik nemben vagy egyszerűen a pénzesekre mennek, vagy mindkettő vagy vagy vagy....

aug. 29. 05:28
 25/26 anonim válasza:

Szerintem 2 lehetséges oka van hogy nincs match:

1. Az algoritmust annyira kicsinaltak, hogy ahol egy városban több ezer vagy tízezer profil van, kb eselytelen hogy a profilod sorra keruljon a csajoknal

2. A csajok is valogatosabbak lettek az évek soran, miert huznanak jobbra egy atlag pasit amikor így is tomegevel ott vannak a top pasik a matcheik között

aug. 29. 08:12
 26/26 anonim válasza:
Én is igy tapasztalom, 2016-2020 között nekem is voltak matchek hol több, hol kevesebb, 2021 óta alig 1-2...
aug. 29. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!