Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Par evvel ezelott meg voltak...

Par evvel ezelott meg voltak matcheim tinderen. 25-36 kozott keresek de zero siker. Pedig a fotoim is ugyanazok mint par eve es akkor meg ment. Akkor 42 voltam. Mi lehet a gond? F/45

Figyelt kérdés

aug. 22. 15:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De azt most barki honnantudja ha nem is talalkozunk. A matchelesig kene eljutni.
aug. 22. 18:18
 12/26 anonim válasza:
fizess elő
aug. 22. 18:23
 13/26 anonim válasza:

ez a kérdés egy IQ teszt féle úgy tűnik. Nem tudom miért nem lehet érteni, vagy ha valaki nem érti, akkor miért szól hozzá? Bár nyilván mert azt sem érti, hogy nem érti.


összefoglalom: ugyanazok a képek. csak életkor változott. És akik látják őt, azokat érdekli ez a korosztály tehát nem arról van szó, hogy idős nekik.


szóval az nem lehet a válasz, hogy időközben túl idős a kérdező a célcsoportnak.

aug. 22. 18:23
 14/26 anonim válasza:
Az még rosszabb, ha összejön a tali és akkor hagy ott, mert látja, hogy idősebb vagy annál is, mint a fotón.
aug. 22. 18:24
 15/26 anonim válasza:
13. Mindenki érti, hidd el, de sokan ennek ellenére a korosztályban látják a problémát... meg hát mégsem kíváncsiak rá. Hogy miért, azt mi honnan tudnánk? Valószínű ennyit változott a társkeresési piac.
aug. 22. 18:31
 16/26 A kérdező kommentje:
#13. - koszi pont erre gondoltam en is :)
aug. 22. 18:43
 17/26 anonim válasza:

Nálam hiába van beállítva a korosztály, feldobál fiatalabbakat és idősebbeket is.

Egyébként 40 felett a pasik 90%-a úgy néz ki mint az apám…

aug. 22. 19:01
 18/26 A kérdező kommentje:
17-es mennyi vagy?
aug. 22. 19:57
 19/26 anonim válasza:
#9 neked azért dobálja fel ezt a korosztályt, mert ezt állítottad be, de nekik téged nem fog feldobni, ha ők meg mondjuk max 30 évet adtak meg. Amikor rajta voltam a tinderen, én csak az általam beállított korosztályt láttam, ennek ellenére apám korabeli vén 🌳szok állandóan küldözgették a szuperlájkokat, tehát ezek láttak engem úgy is, hogy én nem akartam. 😏
aug. 23. 20:59
 20/26 anonim válasza:
A Tinder egy társkereső, ha örökbe fogadni akarsz valakit, azt nem ott kell.
aug. 24. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!