Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok ti mit gondolnatok a...

Lanyok ti mit gondolnatok a ferfiakrol, ha az alabbi dolgokat tapasztalnatok minden egyes ismerkedesnel? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

- Allando bizalmatlansa, hitetlenkedes. Varjak, hogy bizonyits..


- Idovel kozolnek veled, hogy ha nincs lakasod, jo autod akkor sajnaljak, de nem tudnak veled mit kezdeni.


- Minden egyes ferfi elvarna toled, hogy munka utan legyel friss, ude es nevetessd oket meg. Ha nem talalod ki, hogy mi a vicces a szamara vagy mit szeret akkor rossz arcnak fognak tartani es le fognak koptatni.


- Allando hangulat ingadozas. Egyik nap meg azt mondja a ferfi, hogy szeret es jo veled a masik nap mar szakitani akar veled. Ha ideges leszel hulyenek es aggresszivnek fog nezni az osszes ferfi.


- Ha elmondanad a tapasztalataidad a ferfiakkal kapcsolatban Ezeket a reakciokat kapnad: Hitetlenkedo fej es tamadas, te vagy a hulye, te keresel rossz helyen, a ferfiak nem ilyenek es te ferfi gyulolo vagy, loose vagy, most mar ertem miert vagy egyedul, nem vagy no.



Tegyuk fel, hogy 20 ev ismerkedes alatt csak ilyen tapasztalatokat szereztel. Mit gondolnal a ferfiakrol???



#negativ tapasztalatok
aug. 8. 14:31
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Jó, bocsánat, leesett, ezt egy férfi írja a nökröl valójában, oké. A saját helyzetét próbálja nekünk leírni, áttételesen

Nos, csak annyit: 50 éves vagyok, se lakásom, se kocsim, se semmim, mégis van egy csodálatos, baromi szexi nö mellettem már vagy 12 éve. Akivel még jókat nevetünk is mindenféle elvárás nélküi naponta többször is.

aug. 8. 18:22
 22/31 anonim válasza:

#20 Szerintem a kérdező férfi igazából, és most elméleti síkon felruházta a férfiakat azokkal a tulajdonságokkal, amelyben a mai világban a nők 99%-a rendelkezik.


Úgymond megfordította az általános társadalmi viselkedésmintákat, és kvázi női tulajdonságokkal tüntette fel a férfiakat a kérdésben!


Sajnos teljesen igaza van a kérdezőnek, ingerült nőkből vált ki jelenleg unszimpátiát a kérdése. Amúgy teljesen okés. :(

aug. 8. 18:36
 23/31 anonim válasza:
#22 Nincs igaza a kérdezőnek és ezek szerint neked is ugyanannyi közöd van a nőkhöz, mint neki. Te is megfogadhatod a hozzászólásokban leírt tanácsokat.
aug. 8. 18:45
 24/31 anonim válasza:

#23 Egy teljesen ártatlan kérdésem lenne hozzád, meg az összes felhasználóhoz. Miért gondoljátok, hogy aki kritikát mer megfogalmazni, illetve problémákat mer felsorakoztani a nők általános viselkedése kapcsán az incel, vagy szűz, illetve egyéb lekicsinylő jelzőkkel felruházható egyén?


Attól mert valakinek személyes problémái vannak az ismerkedés, illetve a szerelem terén, attól egyáltalán nem biztos az, hogy ez azért van, mert ő nem tesz semmit.


A legtöbb ember tesz valamit az ismerkedés érdekében, de egy idő után bizony belefárad, és nyíltan beszél a problémáiról. Ebben mi a rossz?

aug. 8. 19:06
 25/31 anonim válasza:

#24 Ebben semmi rossz nem lenne, ha a kérdező nyitott lenne az informálódásra, fejlődésre, konstruktív párbeszédre, problémamegoldásra. Nem pedig élből elutasítaná a válaszokat azért, mert nem ezeket várta.


Ő nem megoldást keres a problémájára - mint ahogy az a válaszaiból tisztán kiderül -, csak köpködni akarja a nőket a saját sértődöttsége miatt. Ez a probléma.

aug. 8. 19:17
 26/31 anonim válasza:
#25 Van akire így vetül ki sok évnyi érdektelenség, illetve szerencsétlenség az ismerkedés terén. Van aki magába fordul, depressziós lesz, van aki le sem szarja. Minden ember pszichéje más, mindenkinek az agya másképp reagálja le az őt ért terhelést. Ettől senki nem incel, vagy nyomorék stb.
aug. 8. 19:48
 27/31 anonim válasza:

#26 Senki nem mondta a kérdezőre, hogy incel vagy nyomorék. Ez a te érvelési hibád:


[link]

aug. 8. 19:51
 28/31 anonim válasza:

#27 Jöhetsz ezzel az érvelési hibás weboldallal nyugodtan, (aminél egyébként szánalmasabb nem nagyon van, ha valakinek weboldal szükséges ahhoz, hogy a saját gondolatmenetét így önreflexióba csomagolva adja át a másiknak), de mondtak olyat itt is a kérdezőnek, hogy egy incel.


"És nyilván nem ezt az utat fogod választani, hiszen óriási tagadásban élsz a saját tökéletlenségedet illetően. Ezt teszi az óriási, de törékeny férfi egó. Ezért van annyi incel és ezért nem kelletek senkinek."

aug. 8. 20:09
 29/31 anonim válasza:

#28 Ezt is én írtam (az én kommentemből idéztél) és nem, nem az van odaírva, hogy a kérdező egy incel. Az van odaírva, hogy "Ezért van annyi incel". Érted a különbséget, ugye?


És azért küldtem a linket az érvelési hibáról, mert pontosan azt csinálod, ami oda le van írva. De idézem neked, nehogy meg kelljen nyitnod:


"Szalmabáb


Eltúloztad, megváltoztattad vagy teljesen egy általad kitalálttal helyettesítetted a másik álláspontját azért, hogy könnyebben megtámadhasd, az övét helytelenebbnek, a sajátodat pedig helyesebbnek állíthasd be."


Látod? Pontosan ezt csinálod. Kezdem egyébként azt hinni, hogy a kérdező vagy, csak másik accountról. Nagyon durva tagadásban, valóságferdítésben élsz te is.

aug. 8. 20:18
 30/31 anonim válasza:
#29 Az van odaírva, hogy "Ezért van annyi incel, és ezért nem kellettek senkinek." Többesszámba tetted a mondandódat, tehát, ott a kérdezőre, és az incelekre is gondoltál egyaránt, amely azt jelenti, hogy a kérdezőt is incelnek állítod be abban a válaszban.
aug. 8. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!