Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok ti mit gondolnatok a...

Lanyok ti mit gondolnatok a ferfiakrol, ha az alabbi dolgokat tapasztalnatok minden egyes ismerkedesnel? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

- Allando bizalmatlansa, hitetlenkedes. Varjak, hogy bizonyits..


- Idovel kozolnek veled, hogy ha nincs lakasod, jo autod akkor sajnaljak, de nem tudnak veled mit kezdeni.


- Minden egyes ferfi elvarna toled, hogy munka utan legyel friss, ude es nevetessd oket meg. Ha nem talalod ki, hogy mi a vicces a szamara vagy mit szeret akkor rossz arcnak fognak tartani es le fognak koptatni.


- Allando hangulat ingadozas. Egyik nap meg azt mondja a ferfi, hogy szeret es jo veled a masik nap mar szakitani akar veled. Ha ideges leszel hulyenek es aggresszivnek fog nezni az osszes ferfi.


- Ha elmondanad a tapasztalataidad a ferfiakkal kapcsolatban Ezeket a reakciokat kapnad: Hitetlenkedo fej es tamadas, te vagy a hulye, te keresel rossz helyen, a ferfiak nem ilyenek es te ferfi gyulolo vagy, loose vagy, most mar ertem miert vagy egyedul, nem vagy no.



Tegyuk fel, hogy 20 ev ismerkedes alatt csak ilyen tapasztalatokat szereztel. Mit gondolnal a ferfiakrol???



#negativ tapasztalatok
aug. 8. 14:31
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Ha mindenkivel ugyanolyan tapasztalataid vannak, akkor nagyon jó eséllyel nem mindenki mással van probléma, hanem bizony veled.

Ha ezzel te magad nem tudsz mit kezdeni, akkor érdemes orvoshoz menni.

aug. 8. 14:35
 2/31 anonim válasza:
Az előttem szóló véleményét osztom …
aug. 8. 14:41
 3/31 anonim válasza:
Onismeret. Benned van az oka, hogy csak ilyeneket talalsz. Es amig csak kifele mutogatsz, nem is lesz ez maskepp.
aug. 8. 14:41
 4/31 A kérdező kommentje:

3 válaszolóból egyik sem a kérdésre válaszólt.


Ez elkeserítő.

aug. 8. 14:59
 5/31 anonim válasza:

#4

Pedig de.

aug. 8. 15:00
 6/31 anonim válasza:

Az lesz a kérdés poénja, hogy "A kérdés nem is a férfiakra irányul, hanem a nőkre, mert nekik ezek az elvárásaik!" ?

Ha a kérdés nem egy ilyen leleplezős poén akar lenni: Egy férfinak minimum 90%-nak nincsenek ilyen elvárásaik. Ha te mégis csak ilyenekkel találkozol, akkor nem tudom, milyen értékrendek alapján kutatsz, és melyik féreglyukában a 7 dimenziónak. Mert ezek sokkal inkább női, és "társadalmi" elvárások. Egy férfi leginkább azt akarja, hogy legyél ott mellette, adj neki egy biztonságérzetet. Ez néha működhet szimbiózisban, néha elmegy zsarnokoskodás irányába.

aug. 8. 15:07
 7/31 anonim válasza:

A kérdésre: azt gondolom, hogy vonzod azokat a férfiakat, akikkel aztán nem jössz ki jól.

Ezért nagyon komoly változásra van szükséged, hogy a jövőben ne ilyen férfiakat keressél.

Az a baj, hogy a legtöbb nő a normális férfiakat unalmasnak tartja, és nem akar velük ismerkedni.

Aztán persze sokan így járnak, mint a kérdező.


Ja, arról most tegyél le, hogy te majd jól megváltoztatod az összes férfit.

aug. 8. 15:07
 8/31 A kérdező kommentje:

Ùtisten 🙄


Az itteni emberek felfigó képessége egyenlő a nulláva.


Kértem én tanácsot? Nem!!!


A kérdés az, ha te nőkènt ezt tapasztalnád a férfiakkal kapcsolatban 20 évig akkor mit gondolnál róluk???


Szimpla, egyszerű kérdés és még is a válaszok mind arról sxólnak, hogy kérdező benned van a hiba stb...


Nem nagamról kérdeztem!!!!!!!!


A kérdésre pls!!!

aug. 8. 15:14
 9/31 anonim válasza:
Akkor is az a valasz, hogy en magamba neznek, jo melyen.
aug. 8. 15:17
 10/31 anonim válasza:

Továbbra is azt gondolnám, hogy NEM minden egyes férfival van probléma, hanem velem.

A viselkedésedből is látszik, hogy itt valami terheltség lehet. Orvos kell.

aug. 8. 15:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!