Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miket tapasztalnak azok az...

Miket tapasztalnak azok az emberek akik Székesfehérváron jogosítvány szerzés alatt állnak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 00:41
 1/5 anonim válasza:
82%
Késsel fenyegetőző fekete migránsok akarják ellopni a tanulóautót meg a pénzünket.
2023. okt. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

#1 Most ez komoly!?


Jézusom. Méghogy nincs migráció. Csak jól sejtettem, hogy az M1-nek mindig lehet hinni.

2023. okt. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van egy iskola, ahol van egy ritka sügér C-s oktató.
2023. okt. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mit szeretnél tudni? Ajáljunk iskolát?

Én azt tudom, hogy ha motorra mennél, akkor a Fokusz autós iskolát kerüld el, illetve érdeklődj utána, hogy kivel csináltatják a gyakorlati képzés, mert ha egy bizonyos Bea és Gábor neve előjön, akkor onnan menekülj. De ha Veszprém is szóba jöhet, akkor nézz ott iskolát, csak mert úgytűnik nagyon más árban oktatnak. Napokban néztem, hogy Veszprémben 5500 egy óra , míg Fehérvárom idén már 10 ezret kértek.

2023. okt. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Én azt tapasztalom, hogy a Sparban ezer forint egy kiló kenyér.
2023. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!