Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egyesekn...

Mi lehet az oka, hogy egyeseknek könnyebben vannak tudatos álmaik, testenkívüli élményeik, míg vannak, akik sosem tapasztalnak ilyesmit?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

A lelkek számtalan különböző szintről és "fajból" születnek le emberként.

Vannak akiknek nagyon fejlettek már a magasabb szintű hordozói, mint az asztráltest, mentáltest, étertest, devachantest, indigótest, formakészítő test, stb (különböző elnevezések vannak).


Akiknek már korábbi életekből aktívabbak ezek, azok sokkal könnyebben "ráéreznek", rátalálnak erre, és külön gyakorlás és tanulás nélkül is sokkal könnyebben fogják tudni használni ezeket a hordozókat.

2023. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez vajon jó vagy rossz?

Vagyis gondolom, ezek szerint, akivel sűrűn történnek ilyen tapasztalások, akár spontán, az már nem kezdő itt a földön, hanem többször is megfordult mar itt valamilyen formában?

Ezekről a különféle testekről tudnál ajanlani valamilyen színvonalasabb olvasmányt?

2023. febr. 21. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően én jónak tartom, csak épp sokkal gyakrabban történhetnek velük kellemetlen "dolgok", mint alvásparalizis, "támadások", stb.

Ezek használatát nem igazán hirdetik, általában a spirituális utak magasabb szinteken tanítják, ezek sokszor titkos tanítások, nem is teljesen ok nélkül.

Általában a legalacsonyabb szintű test, az asztrális hordozó amiről a legtöbb ilyen anyag található, és ami a legtöbb ember számára el is érhető, hiszen az álmodás állapot is ebben történik.

A magasabb szintű testek a szakértők eszközei.

Miért merült fel benned, hogy ilyesmivel akarsz foglalkozni?


Ebben szakszerűen leírják a testeket, a 166.-oldaltól a 170. oldalig kb.

[link]

2023. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért foglalkoztat a téma, mivel sokszor megtapasztaltam spontán ilyen különös állapotokat, mit tké, alvásparalizis, tudatos álmok és még egyéb mindenféle érzékelések. Sajnos úgy tűnik, igen, vannak támadások is, ami nem kellemes, ezek megértése, elkerülése lenne jelenleg a cél. Ha már ilyen vagyok, szeretném jobban megérteni a dolgokat.

A linket köszönöm, biztosan hasznos lesz :)

2023. febr. 21. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rossz élményed van, nyugodtan hívd Mihály arkangyalt, Ő általában instant segítség, bárki számára elérhető, de hívni, kérni kell, mert a pozitív magasszintű lények nem avatkozhatnak bele hívás nélkül, hiába nagyságrendekkel hatalmasabbak mint a seggfejek.

Gyakorolhatod a fénypajzs létrehozását magadon, gondolatból, szeretetből, fényből egy burkot létrehozva magadon. Ha pedig támadnak, fény/szeretettel érdemes "tolni", és köszönettel elutasítani bármit is akarnak.

A felsőbb énedhez is fordulhatsz segítségért, de az angyalok a leghatékonyabbak.

2023. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom pontosan, amit én tapasztalok, az ilyen támadásnak számít-e, de nekem nem kellemes. Leginkább éjszaka tapasztalom, azon belül is 1-4 óra között. Hajnal három körül rendszeresen felpattan a szemem, szó szerint... Mivel nem az a lassú, normális ébredés ez, hanem kb mint akit egy vödör vízzel keltenek, vagy kirugják az ágyból páros lábbal. Szóval felpattan a szemem, zavaróan éber vagyok és az a nyomasztó érzésem van, hogy nem vagyok egyedül és kellemetlen, valahogy más, idegen a lakás hangulata is. Sokszor ébredek ilyenkor megmagyarázhatatlan zajokra, rosszabb esetben történik valami (pl áramszünet, stb).

Ez az ideje az alvásparaliziseimnek is, ezek szerencsére ritkultak, viszont durva rémálmaim vannak. Ha sötétben alszom, akkor kilépkedek a testemből és bolyongok, vagy csak simán téves ébredéseim vannak, de az sem jobb, szóval inkább tv- vel alszom, amit nem szeretek.

Nem nagyon tudok ilyenkor pozitív dologra gondolni. Kb még gondolkozni sem merek ilyenkor. Legfeljebb semleges vagy vicces dolgokon gondolkozni.


Felsőbbb ént miről lehet felismerni?

2023. febr. 21. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, igen, ez ilyen....és ugye milyen nevetséges, ha ez napsütésben történne, egy világos szobában, akkor semmi félelmetes nem lenne benne?! ...egyébként a Nap mindig süt :)


Semmi olyan nincs ott, ami árthatna neked, azon kívül hogy idegesítenek.

De a Napot, fényt, stb elképzelhetnél a szobádba ilyenkor, hogy kicsit megtöltse "élettel" a szobát :)


A felsőbb éned bármilyennek mutathatja magát, minden életedben másképp nézel ki, szóval a formának igazán nincs jelentősége, de érzed hogy Te vagy. Bármi ami félelmetes, megrettent, az valószínűleg nem jó.

2023. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagyok teljesen nyugodt afelől, hogy ártalmatlan, mert volt már, hogy fizikailag is érzékeltem sajnos.
2023. febr. 21. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom hogy nem akarlak idegesíteni, még belül mozogsz a "biztonságos részen". Ha nagyon félsz, bajban vagy, hívj angyalt, azt nem viccnek írtam, tényleg. Mivel nem látod (még) az entitásokat, az érdeklődés sem túl nagy irántad.
2023. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!