Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos TEREMTÉSsel megélt...

Tudatos TEREMTÉSsel megélt tapasztalatok? Miket említenél az alapköveinek? Mely készségeket kell fényessé csiszolni? Milyen technikákat ajánlász?

Figyelt kérdés
Hol érdemes kurzust végezni,helyes útvonal járása végett tisztázó kezelést végeztetni..Hasznosnak vélt gondolatokra, tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2017. aug. 12. 14:41
 1/5 Fish1 ***** válasza:
91%

Gyönyörűen működik, amikor ráérzel a lényegére.

Tulajdonképpen sokan ott csúsznak el, hogy azt hiszik, pusztán a gondolatokkal lehet teremteni, de ez így nem igaz. A lényeg a gondolatok mögötti érzelmekben van. Pl. ha kitűzöl egy célt, de közben kétségeid vannak, hogy sikerül-e, akkor nem fog valószínűleg. Ha hiszel magadban és átérzed a még meg nem történt siker érzését, akkor sikerülni fog.

Lényeg, hogy az érzésekkel teremtünk, nem a gondolatokkal.

A témában javaslom Jerry Hicks könyveit, több kötetük van a teremtésről és nekem eddig az összes többinél hasznosabb volt, pont amiatt, hogy a lényeget is tartalmazza :)

2017. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Inkább térj vissza a valóságba, ahelyett hogy ilyen baromságokban hiszel.
2017. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:Köszönöm! Egy könyvét már kiolvastam, de akkor más művébe is belekezdem.


#2: Mivel a "valóságban" a problémám nehézkesen oldható meg, így miért ne alkalmaznék alternatív lehetőségeket párhuzamosan. Egyébként meg mindinkább működik is, csak nagyobb "erőbedobás" előtt megerősítést vár az ember, de a kíváncsiság így is, úgy is végigvisz már, csak az intenzitás mértéke változhat.

2017. aug. 12. 18:03
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Az ilyen 20178121732 komment jellegű hozzászólásokat nem kell komolyan venni, legjobb ha bejelented, hogy kötekedni akar és az admin törli. Az ezo kérdésekhez sokan járnak ilyen formában levezetni a feszültségeiket.

Szerintem is fontos, hogy minél jobban leállítsd az elméd kerekeit akkor, ha teremteni akarsz. A célt kell átérezni, a célhoz kapcsolódó érzéseket meg kell élni. De hiba az, ha Te magad akarod kitalálni az utat a célhoz és az oda vezető (vélt) út lépcsőfokainál leragadsz. Ugyanis az Univerzum elképesztően kreatív és ezer más megoldással segítene a célodhoz érkezésben, ha nem korlátozod le semmilyen gondolattal a lehetőségeket. Például sokan azt hiszik, hogy a céljukhoz pénz kell, ezért nem a célra fókuszálnak, hanem a pénzre. Viszont a pénzhez nem tudnak olyan érzelmeket társítani, mint a célhoz tudnának, hiszen az elme tudja, hogy a pénz csak egy eszköz valami elérésére, piszkos papírdarabok birtoklása egészséges elmének semmilyen örömforrást nem jelent. A pénz "teremtését" így célszerű teljesen kihagyni a dologból, gondolati szinten is. Nem egy ügyefogyott törvény mozgatja a teremtést, ki tudja találni, hogyan adja meg Neked amit szeretnél, ha "ügyesen szeretnéd".


Én sajnos nem tudok Neked kurzust, de még könyvet se ajánlani, nem olvastam erről egyet se. Amit leírtam, az tapasztalat, sok kísérletezés eredménye. Tudom, hogy összecseng leírt ismeretekkel, mert szokták mondani, amikor az élményeim és meglátásaim osztom meg a megfigyelt törvényszerűségekről, de ez is csak azt bizonyítja, hogy univerzális törvények működnek a háttérben.

2017. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Èrdekes, hogy pont ma botlottam ismèt ebbe a kèrdèsbe. Pont ma olvasgattam a vonzás hatalma című könyvet.

Egy buddhista eszme jut eszembe: a ragaszkodás megszünteti a boldogságot. A boldogság benned van, a tárgyak ès körülmènyek azt fejezik ki mennyire fogadod el.

2017. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!