Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok ti mit gondolnatok a...

Lanyok ti mit gondolnatok a ferfiakrol, ha az alabbi dolgokat tapasztalnatok minden egyes ismerkedesnel? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

- Allando bizalmatlansa, hitetlenkedes. Varjak, hogy bizonyits..


- Idovel kozolnek veled, hogy ha nincs lakasod, jo autod akkor sajnaljak, de nem tudnak veled mit kezdeni.


- Minden egyes ferfi elvarna toled, hogy munka utan legyel friss, ude es nevetessd oket meg. Ha nem talalod ki, hogy mi a vicces a szamara vagy mit szeret akkor rossz arcnak fognak tartani es le fognak koptatni.


- Allando hangulat ingadozas. Egyik nap meg azt mondja a ferfi, hogy szeret es jo veled a masik nap mar szakitani akar veled. Ha ideges leszel hulyenek es aggresszivnek fog nezni az osszes ferfi.


- Ha elmondanad a tapasztalataidad a ferfiakkal kapcsolatban Ezeket a reakciokat kapnad: Hitetlenkedo fej es tamadas, te vagy a hulye, te keresel rossz helyen, a ferfiak nem ilyenek es te ferfi gyulolo vagy, loose vagy, most mar ertem miert vagy egyedul, nem vagy no.



Tegyuk fel, hogy 20 ev ismerkedes alatt csak ilyen tapasztalatokat szereztel. Mit gondolnal a ferfiakrol???



#negativ tapasztalatok
aug. 8. 14:31
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Orvos? Talan pszichologus. Ez elso korben valami trauma / rossz csaladi minta, es az onismeret teljes hianya, ehhez nem orvos kell. Hacsak nem derul ki valami sulyosabb menet kozben.
aug. 8. 15:41
 12/31 anonim válasza:

Igen, természetesen pszichológus.

De mielőbb, amíg még nem késő!

Persze lehet választani a boldogtalan életet is, de azt ki akarja?

aug. 8. 15:44
 13/31 anonim válasza:

#12

A kerdezo. A jelek szerint.

aug. 8. 15:50
 14/31 anonim válasza:
Nagyon buta és egyszerű ember vagy, ez a te bajod. 😅
aug. 8. 15:53
 15/31 anonim válasza:

Minden eddigi válasszal egyetértek, amit eddig kaptál Kérdező. De mivel te ezekkel nem éred be és csak és kizárólag a "mit gondolnatok a ferfiakrol, ha..." kérdésre vársz választ, ezért tessék: azt gondolnám a férfiakról, hogy nincs rájuk szükségem, ezért nem is hajtanék utánuk tovább, örökre békén hagynám őket és inkább egyedül döglenék meg.


Szóval a lehetőségeid: egyedül döglesz meg vagy magadba nézel és gyakorolsz némi könyörtelen önreflexiót. Igen, ez a fájdalmas, viszont eredményes út. És nyilván nem ezt az utat fogod választani, hiszen óriási tagadásban élsz a saját tökéletlenségedet illetően. Ezt teszi az óriási, de törékeny férfi egó. Ezért van annyi incel és ezért nem kelletek senkinek.

aug. 8. 16:32
 16/31 anonim válasza:

Legyen:

"Allando bizalmatlansa, hitetlenkedes. Varjak, hogy bizonyits.."


Végiggondolnám, vajon miért nem tűnök megbízhatónak.



"- Idovel kozolnek veled, hogy ha nincs lakasod, jo autod akkor sajnaljak, de nem tudnak veled mit kezdeni."


Az anyagi biztonság magammal szemben is elvárás lenne, azon gondolkodnék, hogyan tudom a terveimnek, vágyaimnak, jövőképemnek megfelelő egzisztenciát létrehozni. A másik elvárásával nem foglalkoznék.


"- Minden egyes ferfi elvarna toled, hogy munka utan legyel friss, ude es nevetessd oket meg. Ha nem talalod ki, hogy mi a vicces a szamara vagy mit szeret akkor rossz arcnak fognak tartani es le fognak koptatni."


Ha bányász lennék, csodálkoznék, ha sebész, ez lenne a munkaköri követelmény is.

Ha pedig bohóc vagy standup-os, akkor pedig joggal várják el az összeset még munka közben is.

Amúgy nem érdekelne az elvárás, olyan embereket keresnék, akivel kölcsönösen jól érezzük magunk egymás társaságában. Ha egyetlen ilyen emberrel sem hozott volna össze a sors 20 év alatt, akkor már nagyon azon járna az agyam, hogy hol maradtam le a szocializációm során és miért.



"- Allando hangulat ingadozas. Egyik nap meg azt mondja a ferfi, hogy szeret es jo veled a masik nap mar szakitani akar veled. Ha ideges leszel hulyenek es aggresszivnek fog nezni az osszes ferfi."


Ha mindenkitől azt a visszajelzést kapnám, hogy hülye vagyok és agresszív, azt 20 év után elhinném.

Ráadásul magyarázat lenne az állandósult hangulatingadozásra is velem szemben.



"- Ha elmondanad a tapasztalataidad a ferfiakkal kapcsolatban Ezeket a reakciokat kapnad: Hitetlenkedo fej es tamadas, te vagy a hulye, te keresel rossz helyen, a ferfiak nem ilyenek es te ferfi gyulolo vagy, loose vagy, most mar ertem miert vagy egyedul, nem vagy no."


Lásd előző válasz.

Ha következetesen és éveken át azt mondaná mindenki, hogy hülye vagyok, egy idő után gyanús lenne, hogy tényleg hülye vagyok.



"Tegyuk fel, hogy 20 ev ismerkedes alatt csak ilyen tapasztalatokat szereztel. Mit gondolnal a ferfiakrol???"


Hogy békén kell hagynom őket, mert feléjük teljesen vakon vagyok.

aug. 8. 16:53
 17/31 anonim válasza:
Azt gondolom hogy az emberek többsége nem fogadja el azt a tényt, hogy a hasonló a hasonlót vonza. Sokkal egyszerűbb a másikat ekézni.
aug. 8. 17:15
 18/31 anonim válasza:

Kérdező, az a nagy helyzet, hogy a legtöbb férfi csak nyűg a nő nyakán és jobb, könnyebb nélkületek az életünk. Valamiért - nem tudom miért - sokan nem igazán tudjátok, hogy miről szól egy párkapcsolat és hogyan kellene funkcionálnotok benne.


Úgyhogy azon gondolkodj el, hogy mit tudsz te nyújtani egy nőnek, amiért ő veled akarna lenni. Nem kell a kocsi meg a lakás, mert az már nekünk is van. A vacsora meghívás sem kell, mert azt is ki tudjuk fizetni magunknak. Ezen felül gondolkozz, hogy mi az, amit te viszel a párkapcsolatba.


Bár ami az igazat illeti, engem kapásból riaszt a kérdésedből és válaszaidból áradó ingerültség és agresszó. Továbbá az önreflexióra és felelősségvállalásra való hajlandóságod teljes hiánya. Ezek mellett teljesen mindegy, hogy mit tudnál beletenni a párkapcsolatba, mert ezek bármelyike önmagában is kizáró ok, nemhogy így együtt egy szép nagy csomagban.

aug. 8. 17:21
 19/31 anonim válasza:
Ebben az esetben VELED van baj!
aug. 8. 17:37
 20/31 anonim válasza:
Elég érdekes figurákkal találkozhattal. Egy tipikus férfi abszolút nem várja azt hogy megnevettesd, arra ott vannak a haverjai. Átlag férfi szintén nem nézi,mid van. Legyen egy szobád, egy ágy, ahova le tud fektetni és kész. Furcsa csodabogár lehetsz hogy ilyen pasikat vonzol be.
aug. 8. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!